Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα στους αγώνες των οκτώ ομίλων του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής κατηγορίας. 1oς όμιλος (8η αγωνιστική)
Ορφέας Ξάνθης - Αετός Ορφανού 0-0
Δόξα Θεολόγου Πότου - Νέστος Χρυσούπολης 0-1
Πανδραμαϊκός - Απόλλων Παραλιμνίου 0-4
Δόξα Κάτω Καμήλας - Πανσερραϊκός 1-2
Ηρακλής Νέου Ζυγού - Άρης Αβάτου 2-2
Κιλκισιακός - Ένωση Αλεξανδρούπολης 1-2
Ρεπό: Κεραυνός Πέρνης

2ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Θύελλα Σαρακηνών - Εδεσσαϊκός 1-1
Αστραπή Μεσοποταμίας - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 0-3
Θερμαϊκός Θέρμης - Μακεδονικός 0-0
Φλώρινα - Αλμωπός Αριδαίας 1-4
Γιαννιτσά - Ποσειδών Μηχανιώνας 1-0
Αγροτικός Αστέρας - Σειρήνα 3-0 ά.α.
Άρης Παλαιοχωρίου - Νέα Καλλικράτεια 0-3 ά.α.
Ρεπό: Νίκη Αγκαθιάς

3ος όμιλος (8η αγωνιστική)
Ηρακλής Λάρισας - Μετέωρα 3-2
Οικονόμος Τσαριτσάνης - Πιερικός 0-5
Θησέας Αγριάς - Αλμυρός 1-0
Ατρόμητος Παλαμά - Α.Ο. Σελλάνων 0-0
Διγενής Νεοχωρίου - Δίας Δίου 5-1
Α.Ε. Καρίτσας - Α.Ο. Ποταμιάς 5-0
Αταλάντη - Διαγόρας Στεφανοβικείου 2-1

4ος όμιλος (8η αγωνιστική)
ΠΑΣ Πρέβεζα - Σούλι Παραμυθίας 0-0
Αχέρων Καναλακίου - Α.Ε. Μεσολογγίου 1-0
ΑΕΠ Καραγιαννίων - Α.Ε. Λευκίμμης 0-0
Απόλλων Ευπαλίου - Μακεδονικός Φούφα 1-2
Θιναλιακός - Α.Ο. Ανατολής 0-1
Αστέρας Ιτέας - Τηλυκράτης 1-2
Αναγέννηση Αρτας - Ναυπακτιακός Αστέρας 2-0

5ος όμιλος (8η αγωνιστική)
Ακράτητος - Άνω Μερά Μυκόνου 0-0
Άγιοι Ανάργυροι - Άγιος Ιερόθεος 1-1
Κερατσίνι - Καλλιθέα 2-1
Ηλυσιακός - Ερμής Κορυδαλλού 1-1
Θύελλα Καμαρίου - Πανθηραϊκός 1-0
Μοσχάτο - Φωστήρας 2-1
Εθνικός - Κηφισιά αναβολή

6ος όμιλος (8η αγωνιστική)
Αχαρναϊκός - Θύελλα Ραφήνας 0-2
Κιθαιρών Καπαρελλίου - Α.Ο. Υπάτου 0-0
Νέα Αρτάκη - Κόρινθος 2-1
Μαρκό - Παλληνιακός 2-1
Αιολικός - Ρόδος 1-0
Αήττητος - ΑΕΚ Τρίπολης 1-0
Ρεπό: Παναρκαδικός

7ος όμιλος (8η αγωνιστική)
Αστέρας Βλαχιώτη - Α.0. Τσιλιβή 2-0
Διαγόρας Βραχνέικων - ΠΑΟ Βάρδας 1-0
Πανηλειακός - Σπάρτη 0-2
Ζάκυνθος - Πανγυθεατικός 0-1
Ερμιονίδα - Θύελλα Πατρών 7-0
Ναύπλιο - Παναργειακός 3-1
Ολυμπιακός Ζαχάρως - Διαβολίτσι 0-1

8ος όμιλος (8η αγωνιστική)
Ατσαλένιος - Ηρόδοτος 1-0
Γιούχτας - Πανακρωτηριακός 2-0
Ρεθυμνιακός - Α.Ο. Πόρου 1-0
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - Επισκοπή 0-2
Ρεπό: Άγιος Νικόλαος
 
ΑΕΛ © 2019. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top