Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα στους 10 ομίλους του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής κατηγορίας. 1ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Αετός Οφρυνίου 1-3
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Αναγέννηση Θαλασσιάς 1-0
Πανδραμαϊκός – Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-0
ΑΕ Διδυμοτείχου – Ορφέας Ξάνθης 1-2
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Εθνικός Σοχού 2-1
ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΕ Ευόσμου – Ελπίδα Σαπών
ΑΝΑΒΟΛΗ Άρης Αβάτου – ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΝΑΒΟΛΗ Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου

2ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Νίκη Αγκαθιάς – ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0
Εδεσσαϊκός – Αναγέννηση Πλαγιάς 1-0
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Αγροτικός Αστέρας 0-3
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Μακεδονικός 0-3
Θερμαϊκός Θέρμης – Εθνικός Γιαννιτσών 1-0
Ποσειδών Μηχανιώνας – Αετός Βαρβάρας 1-1
ΑΝΑΒΟΛΗ ΠΟ Νέας Καλλικράτειας – Θύελλα Σαρακηνών
Ρεπό : Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

3ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αετός Μακρυχωρίου 1-0
Δίας Δίου – ΑΣ Μετέωρα 1-0
ΠΟ Φήκης – Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-0
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΑΕ Καρίτσας 2-2
Ηρακλής Λάρισας – ΑΟ Σελλάνων 3-0
ΑΝΑΒΟΛΗ Κοζάνη – Ατρόμητος Παλαμά
ΑΝΑΒΟΛΗ ΠΟ Ελασσόνας – Μακεδονικός Φούφα
Ρεπό : Ερμής Αμυνταίου

4ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Φωκικός – ΑΟ Υπάτου 1-1
Ηρακλής Ψαχνών – ΑΠΟ Αταλάντη 2-1
Θησέας Αγριάς – Δημήτρα Ευξεινούπολης 2-2
Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΟ Νέας Αρτάκης 2-3
Οπούντιος Μαρτίνου – Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-3
Ρεπό: ΓΣ Αλμυρού

5ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Παναγρινιακός – Θύελλα Κατσικάς 3-1
Αναγέννηση Άρτας – ΟΦ Αγίου Ματθαίου 1-2
Τηλυκράτης – Αχέρων Καναλακίου 0-3
ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου – ΑΕ Μεσολογγίου 4-1
ΑΕ Λευκίμμης – Αμβρακικός Λουτρού 2-1
Κέρκυρα – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης 0-4
ΑΝΑΒΟΛΗ Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – ΠΑΣ Πρέβεζα

6ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Πανναξιακός – Χαραυγιακός 0-2
Προοδευτική – Πανιώνιος 1-2
ΑΕ Μυκόνου – ΓΣ Μαρκό 0-0
Φωστήρας – Εθνικός 1-2
ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΕ Μοσχάτου 4-1
Ρεπό: Αήττητος Σπάτων

7ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Πανναυπλιακός – Άρης Σκάλας 0-1
Άγιος Ιερόθεος – Μολαϊκός 3-0
ΑΕ Ερμιονίδας – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 0-0
ΠΑΟ Ρουφ – ΑΕ Κηφισιάς 0-1
Παναρκαδικός – Κορωνίδα Κοιλάδας 1-0
Πανγυθεατικός – Ερμής Μελιγούς 0-1
Ρεπό: Ατρόμητος Χιλιομοδίου

8ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Αίας Σαλαμίνας – Πανελευσινιακός 1-0
Θύελλα Ραφήνας – Ακράτητος 4-2
Αστέρας Βάρης – Αιολικός 1-0
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας Κοντακαιίκων – Μικρασιατική Χίου 2-2
Αετός Λουτρών – ΑΟ Πυλίου 1-1
ΑΟ Καραβάς – ΑΠΟ Κερατσίνι 2-0

9ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Παναιγιάλειος – Ζάκυνθος 1-1
Θύελλα Πατρών – Ναυπακτιακός Αστέρας 2-5
Πάμισος Μεσσήνης – ΠΑΟ Βάρδας 1-1
ΑΟ Τσιλιβή – Αχαϊκή 0-0
ΑΝΑΒΟΛΗ Αίας Γαστούνης – ΑΟ Διαβολιτσίου
ΑΝΑΒΟΛΗ Εθνικός Σκουλικάδου – Διαγόρας Βραχνεΐκων
Ρεπό: Παλληξουριακός

10ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Γιούχτας – ΑΟ Αγίου Νικολάου 2-2
Αλμυρός Γαζίου – ΑΟ Παλαιόχωρας 6-0
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Αστέρας Ρεθύμνου 4-0
ΑΟ Πόρου – Άρης Σούδας 1-1
ΑΟ Δαμάστας – Αναγέννηση Ιεράπετρας 4-0
Ρεθυμνιακός – Άρης Ρεθύμνου 4-0
Ατσαλένιος – Ηρόδοτος 2-1
ΑΕ Νεάπολης – Πλατανιάς 1-0
 
ΑΕΛ © 2020. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top