Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα για τις επόμενες αγωνιστικές (5η-15η αγωνιστική) για το Πρωτάθλημα Super League 1, 2020-21, ενώ ορίστηκαν και οι εξ αναβολής αγώνες 1ης, 2ης, 3ης αγωνιστικής.
Αναλυτικά:
5η Αγωνιστική
Σάββατο (17/10)
Βόλος - ΠΑΣ Γιάννινα (16.00)
Άρης - Απόλλων Σμύρνης (18.15)
Ολυμπιακός - Ατρόμητος (20.30)

Κυριακή (18/10)
ΟΦΗ - Παναθηναϊκός (16.00)
ΑΕΛ - Αστέρας Τρίπολης (18.15)
ΑΕΚ - ΠΑΟΚ (20.30)

Δευτέρα (19/10)
Λαμία - Παναιτωλικός (19.30)

6η Αγωνιστική
Σάββατο (24/10)
ΑΕΛ - Άρης (18.15)
Παναθηναϊκός - Βόλος (20.30)

Κυριακή (25/10)
Αστέρας Τρίπολης - ΟΦΗ (16.00)
Απόλλων Σμύρνης - Λαμία (18.15)
ΠΑΣ Γιάννινα - ΑΕΚ (20.30)

Δευτέρα (26/10)
Ατρόμητος - Παναιτωλικός (19.30)
ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός ΑΝΑΒΟΛΗ

7η Αγωνιστική
Σάββατο (31/10)
Ολυμπιακός - Απόλλων Σμύρνης (15.00)
Ατρόμητος - ΠΑΣ Γιάννινα (17.15)
Βόλος - ΑΕΛ (17.15)
Λαμία - Παναθηναϊκός (19.30)

Κυριακή (01/11)
Άρης - Αστέρας Τρίπολης (15.00)
Παναιτωλικός - ΠΑΟΚ (17.15)
ΑΕΚ - ΟΦΗ (19.30)

8η Αγωνιστική
Σάββατο (07/11)
Αστέρας Τρίπολης - Βόλος (15.00)
ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός (17.15)
Παναθηναϊκός - Ατρόμητος (19.30)

Κυριακή (08/11)
ΟΦΗ - Ολυμπιακός (15.00)
ΑΕΛ - Λαμία (17.15)
Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΟΚ (17.15)
Άρης - ΑΕΚ (19.30)

9η Αγωνιστική
Σάββατο (21/11)
Λαμία - Αστέρας Τρίπολης (15.00)
Ατρόμητος - Απόλλων Σμύρνης (17.15)
Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός (19.30)

Κυριακή (22/11)
ΑΕΚ - ΑΕΛ (15.00)
Παναιτωλικός - Άρης (17.15)
ΠΑΟΚ - ΠΑΣ Γιάννινα (19.30)

Δευτέρα (23/11)
Βόλος - ΟΦΗ (19.30)

10η Αγωνιστική
Σάββατο (28/11)
ΑΕΛ - Ατρόμητος (17.15)
Άρης - Ολυμπιακός (19.30)

Κυριακή (29/11)
Παναθηναϊκός - Παναιτωλικός (15.00)
Λαμία - ΠΑΟΚ (17.15)
ΟΦΗ - ΠΑΣ Γιάννινα (17.15)
Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΚ (19.30)

Δευτέρα (30/11)
Απόλλων Σμύρνης - Βόλος (19.30)

11η Αγωνιστική
Σάββατο (05/12)
Παναιτωλικός - ΑΕΛ (15.00)
Ατρόμητος - Άρης (17.15)
Ολυμπιακός - Βόλος (19.30)

Κυριακή (06/12)
ΟΦΗ - Απόλλων Σμύρνης (15.00)
ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης (17.15)
ΠΑΣ Γιάννινα - Λαμία (17.15)
ΑΕΚ - Παναθηναϊκός (19.30)

12η Αγωνιστική
Σάββατο (12/12)
Βόλος - Παναιτωλικός (15.00)
ΑΕΛ - ΟΦΗ (17.15)
Παναθηναϊκός - ΠΑΣ Γιάννινα (19.30)

Κυριακή (13/12)
Λαμία - Ολυμπιακός (15.00)
Απόλλων Σμύρνης - ΑΕΚ (17.15)
Άρης - ΠΑΟΚ (19.30)

Δευτέρα (14/12)
Αστέρας Τρίπολης - Ατρόμητος (19.30)

13η Αγωνιστική
Σάββατο (19/12)
Παναιτωλικός - Απόλλων Σμύρνης (17.15)
ΟΦΗ - Άρης (19.30)

Κυριακή (20/12)
Ολυμπιακός - ΑΕΛ (15.00)
Ατρόμητος - Λαμία (17.15)
ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός (19.30)

Δευτέρα (21/12)
ΠΑΣ Γιάννινα - Αστέρας Τρίπολης (17.15)
ΑΕΚ - Βόλος (19.30)

14η αγωνιστική
Κυριακή (03/01)
Παναθηναϊκός - Αστέρας Τρίπολης (15.00)
Παναιτωλικός - ΟΦΗ (15.00)
ΑΕΛ - ΠΑΟΚ (17.15)
ΠΑΣ Γιάννινα - Απόλλων Σμύρνης (17.15)
Ολυμπιακός - ΑΕΚ (19.30)

Δευτέρα (04/01)
Βόλος - Ατρόμητος (17.15)
Λαμία - Άρης (19.30)

15η αγωνιστική
Τετάρτη (06/01)
Απόλλων Σμύρνης - Παναθηναϊκός (15.00)
ΑΕΛ - ΠΑΣ Γιάννινα (17.15)
ΑΕΚ - Παναιτωλικός (17.15)
Αστέρας Τρίπολης - Ολυμπιακός (19.30)

Πέμπτη (07/01)
ΟΦΗ - Λαμία (17.15)
Άρης - Βόλος (17.15)
Ατρόμητος - ΠΑΟΚ (19.30)

Εξ αναβολής αγώνες
1η αγωνιστική: Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΣ Γιάννινα (21/10, 17.15)
2η αγωνιστική: Παναθηναϊκός - Απόλλων Σμύρνης (3/11, 17.15), ΠΑΣ Γιάννινα - ΑΕΛ (4/11, 17.15)
3η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης - Απόλλων Σμύρνης (25/11, 17.15)
1η αγωνιστική: ΑΕΚ - Ολυμπιακός (16/12, 19.30)
 
ΑΕΛ © 2020. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top