Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα για τις επόμενες αγωνιστικές (16η-26η αγωνιστική) για το Πρωτάθλημα Super League 1, 2020-21, ενώ ορίστηκαν και οι εξ αναβολής αγώνες 6ης, 8ης αγωνιστικής.

Πρόγραμμα 8ης αγωνιστικής εξ' αναβολής
Τετάρτη 23/12
ΑΕΛ - Λαμία 17.15

Πέμπτη 14/1
Άρης - ΑΕΚ 19.30

Πρόγραμμα 6ης αγωνιστικής εξ' αναβολής
Τετάρτη 13/1
ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός 19.30

Τετάρτη 20/1
Απόλλων - Λαμία 17.15


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 16ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
Σάββατο 9/1
Παναιτωλικός - Ολυμπιακός 19.30

Κυριακή 10/1
ΠΑΟΚ - Βόλος 15.00
Απόλλων - Αστέρας 17.15
Ατρόμητος - ΟΦΗ 17.15
Παναθηναϊκός - ΑΕΛ 19.30

Δευτέρα 11/1
ΠΑΣ Γιάννινα - Άρης 17.15
Λαμία - ΑΕΚ 19.30

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 17ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
Σάββατο 16/1
Αστέρας - Παναιτωλικός 17.15
ΑΕΛ - Απόλλων 19.30

Κυριακή 17/1
Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα 15.00
Βόλος - Λαμία 17.15
ΟΦΗ - ΠΑΟΚ 17.15
Άρης - Παναθηναϊκός 19.30

Δευτέρα 18/1
ΑΕΚ - Ατρόμητος 19.30

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 18ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
Σάββατο 23/1
Αστέρας - ΑΕΛ 15.00
Απόλλων - Άρης 17.15
Παναθηναϊκός - ΟΦΗ 19.30

Κυριακή 24/1
Ατρόμητος - Ολυμπιακός 15.00
Παναιτωλικός - Λαμία 17.15
ΠΑΣ Γιάννινα - Βόλος 17.15
ΠΑΟΚ - ΑΕΚ 19.30

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 19ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
Τρίτη 26/1
ΟΦΗ - Αστέρας 17.15
Άρης - ΑΕΛ 19.30

Τετάρτη 27/1
Βόλος - Παναθηναϊκός 15.00
ΑΕΚ - ΠΑΣ Γιάννινα 17.15
Λαμία - Απόλλων 17.15
Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ 19.30

Πέμπτη 28/1
Παναιτωλικός - Ατρόμητος 17.15

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 20ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
Σάββατο 30/1
ΑΕΛ - Βόλος 15.00
Αστέρας - Άρης 17.15
Παναθηναϊκός - Λαμία 19.30

Κυριακή 31/1
ΟΦΗ - ΑΕΚ 15.00
ΠΑΟΚ - Παναιτωλικός 17.15
ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 17.15
Απόλλων - Ολυμπιακός 19.30

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 21ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
Σάββατο 6/2
Λαμία - ΑΕΛ 17.15
Ατρόμητος - Παναθηναϊκός 19.30

Κυριακή 7/2
ΠΑΟΚ - Απόλλων 15.00
Βόλος - Αστέρας 17.15
Ολυμπιακός - ΟΦΗ 17.15
ΑΕΚ - Άρης 19.30

Δευτέρα 8/2
Παναιτωλικός - ΠΑΣ Γιάννινα 19.30

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 22ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
Σάββατο 13/2
Αστέρας - Λαμία 17.15
Απόλλων - Ατρόμητος 19.30

Κυριακή 14/2
Άρης - Παναιτωλικός 15.00
ΑΕΛ - ΑΕΚ 17.15
ΟΦΗ - Βόλος 17.15
Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός 19.30

Δευτέρα 15/2
ΠΑΣ Γιάννινα - ΠΑΟΚ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 23ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
Σάββατο 20/2
Ατρόμητος - ΑΕΛ 17.15
ΑΕΚ - Αστέρας 19.30

Κυριακή 21/2
ΠΑΟΚ - Λαμία 15.00
Βόλος - Απόλλων 17.15
ΠΑΣ Γιάννινα - ΟΦΗ 17.15
Ολυμπιακός - Άρης 19.30

Δευτέρα 22/2
Παναιτωλικός - Παναθηναϊκός 19.30

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 24ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
Σάββατο 27/2
Απόλλων - ΟΦΗ 17.15
Αστέρας - ΠΑΟΚ 19.30

Κυριακή 28/2
Αρης - Ατρόμητος 15.00
ΑΕΛ - Παναιτωλικός 17.15
Λαμία - ΠΑΣ Γιάννινα 17.15

Δευτέρα 1/3
Βόλος - Ολυμπιακός 19.30

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 25ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
Σάββατο 6/3
ΟΦΗ - ΑΕΛ 15.00
Ατρόμητος - Αστέρας 17.15
ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 19.30

Κυριακή 7/3
Ολυμπιακός - Λαμία 15.00
Παναιτωλικός - Βόλος 17.15
ΠΑΟΚ - Αρης 19.30

Δευτέρα 8/3
ΑΕΚ - Απόλλων 19.30

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 26ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
Κυριακή 14/3
ΑΕΛ - Ολυμπιακός 19.00
Απόλλων - Παναιτωλικός 19.00
Άρης - ΟΦΗ 19.00
Αστέρας - ΠΑΣ Γιάννινα 19.00
Βόλος - ΑΕΚ 19.00
Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ 19.00
Λαμία - Ατρόμητος 19.00
 
ΑΕΛ © 2020. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top