Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα στους 10 ομίλους της Γ' Εθνικής. 1ος όμιλος - 7η αγωνιστική
Εθνικός Σοχού-Νέστος Χρυσούπολης 0-0
ΑΕ Εύοσμου-Αλεξανδρούπολη FC 2-2
Πανδραμαϊκός-ΑΕ Διδυμοτείχου 1-0
Ορφέας Ξάνθης-Αετός Οφρυνίου 1-0
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Άρης Αβάτου 0-3
Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΕ Αμπελοκήπων 2-0
Ηρακλής-Αναγέννηση Θαλασσιάς 5-0 
Ελπίδα Σαπών-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-0 α.α

2ος όμιλος - 7η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων-Μακεδονικός 0-0
Εθνικός Γιαννιτσών-Αναγέννηση Πλαγιάς 1-0
Αετός Βαρβάρας-Εδεσσαϊκός 2-1
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Αναγέννηση Γιαννιτσών 1-0
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Αγροτικός Αστέρας 0-1
Θύελλα Σαρακηνών-Νίκη Αγκαθιάς 2-0
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 7-0
Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης

3ος όμιλος - 7η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά-Μακεδονικός Φούφα 3-0
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αετός Μακρυχωρίου 0-1
ΑΟ Σελλάνων-Αναγέννηση Καρδίτσας 0-2
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-ΠΟ Ελασσόνας 2-1
Ερμής Αμυνταίου-ΑΣ Μετέωρα 2-0
ΑΕ Καρίτσας-Κοζάνη 2-0
Ηρακλής Λάρισας-Δίας Δίου 6-2
Ρεπό: ΠΟ Φήκης

4ος όμιλος - 7η αγωνιστική
Φωκικός-Αμβρυσσέας Διστόμου 0-1
Διαγόρας Στεφανοβικείου-Θησέας Αγριάς 2-1
Δήμητρα Ευξεινούπολης-ΑΠΟ Αταλάντη 1-1
Νέα Αρτάκη-Ηρακλής Ψαχνών 1-1
Οπούντιος Μαρτίνου-ΓΣ Αλμυρού 0-3 α.α
Ρεπό: ΑΟ Υπάτου

5ος όμιλος - 6η αγωνιστική
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Θύελλα Κατσικάς 4-1
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης-Αμβρακικός Λουτρού 0-1
Παναγρινιακός-ΠΑΣ Θύελλα 1-1
Κέρκυρα-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 2-1
ΠΑΣ Πρέβεζα-ΑΕ Μεσολογγίου 0-0
ΟΦΑΜ-ΑΕ Λευκίμμης 0-1
Αναγέννηση Άρτας-Τηλυκράτης Λευκάδας 1-0

6ος όμιλος - 6η αγωνιστική
Προοδευτική-ΑΕ Μυκόνου 1-0 
Μαρκό-Ηλιούπολη 0-2
Χαραυγιακός-Φωστήρας 2-1
Εθνικός-Πανιώνιος 1-1
Αήττητος Σπάτων-ΑΕ Μοσχάτου 0-0
Ρεπό: Πανναξιακός

7ος όμιλος - 7η αγωνιστική
Πανναυπλιακός-ΠΑΟ Ρουφ 1-2
Πανγυθεατικός-Ερμιονίδα 0-2
Κορωνίδα Κοιλάδας-Άρης Σκάλας 0-0
Παναρκαδικός-Ατρόμητος Χιλιομοδίου 2-0
Ερμής Μελιγούς-Άγιος Ιερόθεος 1-4
Κηφισιά-Μολαϊκός 2-1
Ρεπό: Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

8ος όμιλος - 7η αγωνιστική
Ακράτητος-ΑΟ Πυλίου Κω 1-0
Αιολικός-Αετός Λουτρών 2-1
Αίας Σαλαμίνας-Αστέρας Βάρης 0-0
Κερατσίνι-Θύελλα Ραφήνας 0-2
ΑΟ Καραβάς-Πυθαγόρας 5-0
ΑΠΕ Μικρασιατική-Πανελευσινιακός αναβλ.

9ος όμιλος - 7η αγωνιστική
ΠΑΟ Βάρδας-ΑΠΣ Ζάκυνθος 1-1 
ΑΟ Τσιλιβή-Αίας Γαστούνης 2-2 
Παναιγιάλειος-Εθνικός Σκουλικάδου 0-1 
Πάμισος Μεσσήνης-Παλληξουριακός 0-0 
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Ναυπακτιακός Αστέρας 0-3
Αχαϊκή-Θύελλα Πατρών 2-1
Ρεπό: ΑΟ Διαβολιτσίου

10ος όμιλος - 7η αγωνιστική
Ατσαλένιος-Άγιος Νικόλαος 2-1
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Αστέρας Ρεθύμνου 3-4
Γιούχτας-Πόρος 0-0
Ηρόδοτος-Αλμυρός 1-1
Πλατανιάς-Άρης Σούδας 0-1
ΑΟ Δαμάστα-ΑΕ Νεάπολης 1-2
Ρεθυμνιακός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 0-2 
Άρης Ρεθύμνου-ΑΟ Παλαιόχωρας Ματαιώθηκε
 
ΑΕΛ © 2020. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top