Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα στους 10 ομίλους της Γ' Εθνικής.

1ος όμιλος - 15η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου-Πανδραμαϊκός 2-2
Άρης Αβάτου–ΑΕ Διδυμοτείχου 4-1
Αλεξανδρούπολη FC-Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου 2-0
Νέστος Χρυσούπολης-Ελπίδα Σαπών 0-0
Αετός Ορφανού-Εθνικός Σοχού 1-1
Αναγέννηση Θαλασσιάς-Ορφέας Ξάνθης 1-3
ΑΕ Αμπελοκήπων-Ηρακλής 0-5
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-ΑΕ Εύοσμου 0-3 α.α

2ος όμιλος - 15η αγωνιστική
Μακεδονικός-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 5-0
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Θερμαϊκός 4-0
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 1-2
Εδεσσαϊκός-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-0
Νίκη Αγκαθιάς-Αετός Βαρβάρας 3-2
Αναγέννηση Πλαγιάς-Θύελλα Σαρακηνών 2-1
Αγροτικός Αστέρας-Εθνικός Γιαννιτσών 3-2 (5/6)
Ρεπό: ΠΑΟ Κουφαλίων

3ος όμιλος - 15η αγωνιστική
ΠΟ Ελασσόνας-ΠΟ Φήκης 3-1
Δίας Δίου-Εθνικός Κεραμιδίου 0-1
Αναγέννηση Καρδίτσας-Ηρακλής Λάρισας 1-0
Κοζάνη-ΑΟ Σελλάνων 1-0
Αετός Μακρυχωρίου-ΑΕ Καρίτσας 1-2
ΑΣ Μετέωρα-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-1
Μακεδονικός Φούφα-Ερμής Αμυνταίου 3-2
Ρεπό: Ατρόμητος Παλαμά

4ος όμιλος - 11η αγωνιστική
Δήμητρα Ευξεινούπολης-Νέα Αρτάκη 2-1
Αταλάντη-Διαγόρας Στεφανοβικείου 3-3
Ηρακλής Ψαχνών-Αμβρυσσέας Διστόμου 4-1
Θησέας Αγριάς-ΓΣ Αλμυρού 1-1
ΑΟ Υπάτου-Οπούντιος Μαρτίνου 3-0 α.α
Ρεπό: Φωκικός

5ος όμιλος - 13η αγωνιστική
Θύελλα Κατσικάς-Κέρκυρα 1-0
Αναγέννηση Άρτας-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 0-1
Παναγρινιακός-Τηλυκράτης Λευκάδας 1-0
ΟΦΑΜ-ΠΑΣ Θύελλα 1-1
Αστέρας Καληράχης-ΑΕ Λευκίμμης 0-2
ΠΑΣ Πρέβεζα-Αμβρακικός Λουτρού 0-0
ΑΕ Μεσολογγίου-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 0-3

6ος όμιλος - 11η αγωνιστική
Πανναξιακός-ΑΕ Μυκόνου 0-1
Προοδευτική-Φωστήρας 1-2
Χαραυγιακός-ΑΕ Μοσχάτου 4-2
Αήττητος Σπάτων-Ηλιούπολη 1-2
Μαρκό-Εθνικός 2-1
Ρεπό: Πανιώνιος

7ος όμιλος - 11η αγωνιστική
Πανναυπλιακός-Κορωνίδα Κοιλάδας 0-4
Κηφισιά-Ερμής Μελιγούς 2-0
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-Παναρκαδικός 2-1
Μολαϊκός-ΠΑΟ Ρουφ 1-1
Άρης Σκάλας-Ατρόμητος Χιλιομοδίου 3-1
Ερμιονίδα-Άγιος Ιερόθεος 2-2
Ρεπό: Πανγυθεατικός

8ος όμιλος - 11η αγωνιστική
Μικρασιατική-Αίας Σαλαμίνας 0-0
Ακράτητος-Αιολικός 0-2
ΑΟ Πυλίου Κω-Κερατσίνι 1-0
Πανελευσινιακός-ΑΟ Καραβάς 0-2
Αετός Λουτρών-Αστέρας Βάρης 0-0
Θύελλα Ραφήνας-Πυθαγόρας 5-1

9ος όμιλος - 11η αγωνιστική
Παναιγιάλειος-ΠΑΟ Βάρδας 1-0
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Αχαϊκή 3-0
ΑΟ Διαβολιτσίου-Πάμισος Μεσσήνης 0-2
Ναυπακτιακός Αστέρας-Εθνικός Σκουλικάδου 0-0
ΑΠΣ Ζάκυνθος-Παλληξουριακός 2-1
Αίας Γαστούνης-Θύελλα Πατρών αναβλ.
Ρεπό: ΑΟ Τσιλιβή

10ος όμιλος - 15η αγωνιστική
Γιούχτας-Πλατανιάς 2-1
Αστέρας Ρεθύμνου-Άρης Σούδας 1-3
Αλμυρός Γαζίου-Ατσαλένιος 4-3
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Ηρόδοτος 1-1
ΑΕ Νεάπολης-Ρεθυμνιακός 2-0
Πόρος-Δαμάστα 2-1
ΑΟ Παλαιόχωρας-Αναγέννηση Ιεράπετρας 0-3 α.α
Άγιος Νικόλαος-Άρης Ρεθύμνου 3-0 α.α

 
ΑΕΛ © 2020. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top