Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα των αγώνων στον όμιλο της ΑΕΛ, για το πρωτάθλημα της Superleague 2.

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1η (31/10) 16η (13/2)
Ολυμπιακός Β - Τρίκαλα
Απόλλων Λάρισας - Βέροια
Πιερικός - Θεσπρωτός
ΑΕΛ - ΠΑΟΚ Β
Απόλλων Πόντου - ΑλμωπόςΑριδαίας
Ηρακλής - Αν. Καρδίτσας
Νίκη Βόλου - Ξάνθη
Πανσερραϊκός - Ολυμπιακός Βόλου

2η (7/11) 17η (20/2)
Βέροια - Ολυμπιακός Β
Θεσπρωτός - Απόλλων Λάρισας
ΠΑΟΚ Β - Πιερικός
ΑλμωπόςΑριδαίας - ΑΕΛ
Αν. Καρδίτσας - Απόλλων Πόντου
Ξάνθη - Ηρακλής
Ολυμπιακός Βόλου - Νίκη Βόλου
Τρίκαλα - Πανσερραϊκός

3η (14/11) 18η (20/2)
Ολυμπιακός Β - Θεσπρωτός
Απόλλων Λάρισας - ΠΑΟΚ Β
Πιερικός - ΑλμωπόςΑριδαίας
ΑΕΛ - Αν. Καρδίτσας
Απόλλων Πόντου - Ξάνθη
Ηρακλής - Ολυμπιακός Βόλου
Νίκη Βόλου - Πανσερραϊκός
Τρίκαλα - Βέροια

4η (21/11) 19η (27/2)
ΠΑΟΚ Β - Ολυμπιακός Β
Θεσπρωτός - Βέροια
Νίκη Βόλου - Τρίκαλα
Πανσερραϊκός - Ηρακλής
Ολυμπιακός Βόλου - Απόλλων Πόντου
Ξάνθη - ΑΕΛ
Αν. Καρδίτσας - Πιερικός
ΑλμωπόςΑριδαίας - Απόλλων Λάρισας

5η (28/11) 20ή (6/3)
Ολυμπιακός Β - ΑλμωπόςΑριδαίας
Απόλλων Λάρισας - Αν. Καρδίτσας
Πιερικός - Ξάνθη
ΑΕΛ - Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Πόντου - Πανσερραϊκός
Ηρακλής - Νίκη Βόλου
Τρίκαλα - Θεσπρωτός
Βέροια - ΠΑΟΚ Β

6η (5/12) 21η (9/3)
Αν. Καρδίτσας - Ολυμπιακός Β
ΑλμωπόςΑριδαίας - Βέροια
ΠΑΟΚ Β - Θεσπρωτός
Ηρακλής - Τρίκαλα
Νίκη Βόλου - Απόλλων Πόντου
Πανσερραϊκός - ΑΕΛ
Ολυμπιακός Βόλου - Πιερικός
Ξάνθη - Απόλλων Λάρισας

7η (12/12) 22η (13/3)
Ολυμπιακός Β - Ξάνθη
Απόλλων Λάρισας - Ολυμπιακός Βόλου
Πιερικός - Πανσερραϊκός
ΑΕΛ - Νίκη Βόλου
Απόλλων Πόντου - Ηρακλής
Τρίκαλα - ΠΑΟΚ Β
Θεσπρωτός - ΑλμωπόςΑριδαίας
Βέροια - Αν. Καρδίτσας

8η (19/12) 23η (20/3)
Ολυμπιακός Βόλου - Ολυμπιακός Β
Ξάνθη - Βέροια
Αν. Καρδίτσας - Θεσπρωτός
ΑλμωπόςΑριδαίας - ΠΑΟΚ Β
Απόλλων Πόντου - Τρίκαλα
Ηρακλής - ΑΕΛ
Νίκη Βόλου - Πιερικός
Πανσερραϊκός - Απόλλων Λάρισας

9η (29/12) 24η (27/3)
Ολυμπιακός Β - Πανσερραϊκός
Απόλλων Λάρισας - Νίκη Βόλου
Πιερικός - Ηρακλής
ΑΕΛ - Απόλλων Πόντου
Τρίκαλα - ΑλμωπόςΑριδαίας
ΠΑΟΚ Β - Αν. Καρδίτσας
Θεσπρωτός - Ξάνθη
Βέροια - Ολυμπιακός Βόλου

10η (5/1) 25η (30/3)
Νίκη Βόλου - Ολυμπιακός Β
Πανσερραϊκός - Βέροια
Ολυμπιακός Βόλου - Θεσπρωτός
Ξάνθη - ΠΑΟΚ Β
Αν. Καρδίτσας - ΑλμωπόςΑριδαίας
ΑΕΛ - Τρίκαλα
Απόλλων Πόντου - Πιερικός
Ηρακλής - Απόλλων Λάρισας

11η (9/1) 26η (3/4)
Ολυμπιακός Β - Ηρακλής
Απόλλων Λάρισας - Απόλλων Πόντου
Πιερικός - ΑΕΛ
Τρίκαλα - Αν. Καρδίτσας
ΑλμωπόςΑριδαίας - Ξάνθη
ΠΑΟΚ Β - Ολυμπιακός Βόλου
Θεσπρωτός - Πανσερραϊκός
Βέροια - Νίκη Βόλου

12η (16/1) 27η (10/4)
Απόλλων Πόντου - Ολυμπιακός Β
Ηρακλής - Βέροια
Νίκη Βόλου - Θεσπρωτός
Πανσερραϊκός - ΠΑΟΚ Β
Ολυμπιακός Βόλου - ΑλμωπόςΑριδαίας
Ξάνθη - Αν. Καρδίτσας
Πιερικός - Τρίκαλα
ΑΕΛ - Απόλλων Λάρισας

13η (23/1) 28η (17/4)
Ολυμπιακός Β - ΑΕΛ
Απόλλων Λάρισας - Πιερικός
Τρίκαλα - Ξάνθη
Αν. Καρδίτσας - Ολυμπιακός Βόλου
ΑλμωπόςΑριδαίας - Πανσερραϊκός
ΠΑΟΚ Β - Νίκη Βόλου
Θεσπρωτός - Ηρακλής
Βέροια - Απόλλων Πόντου

14η (30/1) 29η (27/4)
Πιερικός - Ολυμπιακός Β
ΑΕΛ - Βέροια
Απόλλων Πόντου - Θεσπρωτός
Ηρακλής - ΠΑΟΚ Β
Νίκη Βόλου - ΑλμωπόςΑριδαίας
Πανσερραϊκός - Αν. Καρδίτσας
Ολυμπιακός Βόλου - Ξάνθη
Απόλλων Λάρισας - Τρίκαλα

15η (6/2) 30ή (1/5)
Ολυμπιακός Β - Απόλλων Λάρισας
Τρίκαλα - Ολυμπιακός Βόλου
Ξάνθη - Πανσερραϊκός
Αν. Καρδίτσας - Νίκη Βόλου
ΑλμωπόςΑριδαίας - Ηρακλής
ΠΑΟΚ Β - Απόλλων Πόντου
Θεσπρωτός - ΑΕΛ
Βέροια - Πιερικός
 
ΑΕΛ © 2020. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top