Οι αγώνες των εθνικών ομάδων δεσπόζουν στο κουπόνι της Πέμπτης (07/10). Το Betarades.gr έχει κάνει έρευνα και βρήκε την πιο δυνατή στοιχηματική επιλογή από τα σημερινά παιχνίδια, που έρχεται από τα προκριματικά Μουντιάλ της Νότιας Αμερικής. Μπορείτε να βρείτε πλήθος αγορών για τις αναμετρήσεις της ημέρας στη vistabet. Πάμε να δούμε λεπτομέρειες για την πρότασή μας.

Στις 02:00, η Ουρουγουάη υποδέχεται την Κολομβία για τα προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου της Νότιας Αμερικής.

Χωρίς ήττα παραμένει στα πέντε πιο πρόσφατα παιχνίδια των προκριματικών η Ουρουγουάη. Έρχεται από την εντός έδρας νίκη κόντρα στο Εκουαδόρ (1-0), την οποία ζορίστηκε να πάρει, καθώς το τέρμα της μπήκε στις καθυστερήσεις. Πολύτιμες είναι οι επιστροφές των Σουάρες και Καβάνι. Δεν έχει χάσει τα εφτά της τελευταία ματς η Κολομβία στα προκριματικά. Κατάφερε να πάρει με άνεση τη νίκη επί της Χιλής εντός έδρας (3-1) χωρίς να κινδυνέψει. Με Κουαδράδο και Ντίας αναμένεται να βάλει δύσκολα στη σημερινή της αντίπαλο.

Δείτε τη σημερινή πρόταση στα Προγνωστικά Παγκοσμίου Κυπέλλου μαζί με τα υπόλοιπα σημεία της Πέμπτης!