Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Super League 2, για την σεζόν 2021-2022 θα διεξαχθεί με 16 ομάδες. Το πρωτάθλημα θα αρχίσει 17 Οκτωβρίου 2021. Η ΑΕΛ την πρώτη αγωνιστική για το Βόρειο όμιλο θα παίξει εντός έδρας με αντίπαλο τον ΠΑΟΚ Β' στο Στάδιο Αλκαζάρ. Δείτε αναλυτικά παρακάτω ολόκληρο το πρόγραμμα της Superleague 2 για το Βόρειο Όμιλο.

Αναλυτικά ο Βόρειος Όμιλος
1η αγωνιστική-16η
Ολυμπιακός Β' - Τρίκαλα
Απόλλων Λάρισας - Βέροια
Πιερικός - Θεσπρωτός
ΑΕΛ - ΠΑΟΚ Β'
Απόλλων Πόντου - Αλμωπός Αριδαίας
Ηρακλής - Αναγέννηση Καρδίτσας
Νίκη Βόλου - Ξάνθη
Πανσερραϊκός - Ολυμπιακός Βόλου

2η-17η
Βέροια - Ολυμπιακός Β'
Θεσπρωτός - Απόλλων Λάρισας
ΠΑΟΚ Β' - Πιερικός
Αλμωπός Αριδαίας - ΑΕΛ
Αναγέννηση Καρδίτσας - Απόλλων Πόντου
Ξάνθη - Ηρακλής
Ολυμπιακός Βόλου - Νίκη Βόλου
Τρίκαλα - Πανσερραϊκός

3η-18η
Ολυμπιακός Β' - Θεσπρωτός
Απόλλων Λάρισας - ΠΑΟΚ Β'
Πιερικός - Αλμωπός Αριδαίας
ΑΕΛ - Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Πόντου - Ξάνθη
Ηρακλής - Ολυμπιακός Βόλου
Νίκη Βόλου - Πανσερραϊκός
Τρίκαλα - Βέροια

4η-19η
ΠΑΟΚ Β' - Ολυμπιακός Β'
Θεσπρωτός - Βέροια
Νίκη Βόλου - Τρίκαλα
Πανσερραϊκός - Ηρακλής
Ολυμπιακός Βόλου - Απόλλων Πόντου
Ξάνθη - ΑΕΛ
Αναγέννση Καρδίτσας - Πιερικός
Αλμωπός Αριδαίας - Απόλλων Λάρισας

5η-20ή
Ολυμπιακός Β' - Αλμωπός Αριδαίας
Απόλλων Λάρισας - Αναγέννηση Καρδίτσας
Πιερικός - Ξάνθη
ΑΕΛ - Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Πόντου - Πανσερραϊκός
Ηρακλής - Νίκη Βόλου
Τρίκαλα - Θεσπρωτός
Βέροια - ΠΑΟΚ Β'

6η-21η
Αναγέννηση Καρδίτσας - Ολυμπιακός Β'
Αλμωπός Αριδαίας - Βέροια
ΠΑΟΚ Β' - Θεσπρωτός
Ηρακλής - Τρίκαλα
Νίκη Βόλου - Απόλλων Πόντου
Πανσερραϊκός - ΑΕΛ
Ολυμπιακός Βόλου - Πιερικός
Ξάνθη - Απόλλων Λάρισας

7η-22η
Ολυμπιακός Β' - Ξάνθη
Απόλλων Λάρισας - Ολυμπιακός Βόλου
Πιερικός - Πανσερραϊκός
ΑΕΛ - Νίκη Βόλου
Απόλλων Πόντου - Ηρακλής
Τρίκαλα - ΠΑΟΚ Β'
Θεσπρωτός - Αλμωπός Αριδαίας
Βέροια - Αναγέννηση Καρδίτσας

8η-23η
Ολυμπιακός Βόλου - Ολυμπιακός Β'
Ξάνθη - Βέροια
Αναγέννηση Καρδίτσας - Θεσπρωτός
Αλμωπός Αριδαίας - ΠΑΟΚ Β'
Απόλλων Πόντου - Τρίκαλα
Ηρακλής - ΑΕΛ
Νίκη Βόλου - Πιερικός
Πανσερραϊκός - Απόλλων Λάρισας

9η-24η
Ολυμπιακός Β' - Πανσερραϊκός
Απόλλων Λάρισας - Νίκη Βόλου
Πιερικός - Ηρακλής
ΑΕΛ - Απόλλων Πόντου
Τρίκαλα - Αλμωπός Αριδαίας
ΠΑΟΚ Β' - Αναγέννηση Καρδίτσας
Θεσπρωτός - Ξάνθη
Βέροια - Ολυμπιακός Βόλου

10η-25η
Νίκη Βόλου - Ολυμπιακός Β'
Πανσερραϊκός - Βέροια
Ολυμπιακός Βόλου - Θεσπρωτός
Ξάνθη - ΠΑΟΚ Β'
Αναγέννηση Καρδίτσας - Αλμωπός Αριδαίας
ΑΕΛ - Τρίκαλα
Απόλλων Πόντου - Πιερικός
Ηρακλής - Απόλλων Λάρισας

11η-26η
Ολυμπιακός Β' - Ηρακλής
Απόλλων Λάρισας - Απόλλων Πόντου
Πιερικός - ΑΕΛ
Τρίκαλα - Αναγέννηση Καρδίτσας
Αλμωπός Αριδαίας - Ξάνθη
ΠΑΟΚ Β - Ολυμπιακός Βόλου
Θεσπρωτός - Πανσερραϊκός
Βέροια - Νίκη Βόλου

12η-27η
Απόλλων Πόντου - Ολυμπιακός Β'
Ηρακλής - Βέροια
Νίκη Βόλου - Θεσπρωτός
Πανσερραϊκός - ΠΑΟΚ Β'
Ολυμπιακός Βόλου - Αλμωπός Αριδαίας
Ξάνθη - Αναγέννηση Καρδίτσας
Πιερικός - Τρίκαλα
ΑΕΛ - Απόλλων Λάρισας

13η-28η
Ολυμπιακός Β' - ΑΕΛ
Απόλλων Λάρισας - Πιερικός
Τρίκαλα - Ξάνθη
Αναγέννηση Καρδίτσας - Ολυμπιακός Βόλου
Αλμωπός Αριδαίας - Πανσερραϊκός
ΠΑΟΚ Β' - Νίκη Βόλου
Θεσπρωτός - Ηρακλής
Βέροια - Απόλλων Πόντου

14η-29η
Πιερικός - Ολυμπιακός Β'
ΑΕΛ - Βέροια
Απόλλων Πόντου - Θεσπρωτός
Ηρακλής - ΠΑΟΚ Β'
Νίκη Βόλου - Αλμωπός Αριδαίας
Πανσερραϊκός - Αναγέννηση Καρδίτσας
Ολυμπιακός Βόλου - Ξάνθη
Απόλλων Λάρισας - Τρίκαλα

15η-30ή
Ολυμπιακός Β' - Απόλλων Λάρισας
Τρίκαλα - Ολυμπιακός Βόλου
Ξάνθη - Πανσερραϊκός
Αναγέννηση Καρδίτσας - Νίκη Βόλου
Αλμωπός Αριδαίας - Ηρακλής
ΠΑΟΚ Β' - Απόλλων Πόντου
Θεσπρωτός - ΑΕΛ
Βέροια - Πιερικός
 
ΑΕΛ © 2020. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top