Ορίστηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι διαιτητές των αγώνων της 1ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League 2.

Αναλυτικά οι ορισμοί:                 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 6 Νοεμβρίου
Ολυμπιακός Β-ΠΑΟΚ Β
Διαιτητής: Βεργέτης Χ. (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Καλαμπόκης (Αιτωλοακαρνανίας), Νίκζας (Λάρισας)
4ος: Ανδριανός (Αχαΐας)

Πανσερραϊκός-Ολυμπιακός Βόλου
Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)
Βοηθοί: Βρούζος (Πιερίας), Παραφέστας (Λάρισας)
4ος: Τσιάρας (Καβάλας)

Κυριακή 7 Νοεμβρίου 

Απόλλων Λάρισας-Τρίκαλα
Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Βοηθοί: Αϊναλής (Μακεδονίας), Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)
4ος: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

Ηρακλής-Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Τακίδης (Κιλκίς)
Βοηθοί: Σάββας (Σερρών), Μπαλιάκας (Κοζάνης)
4ος: Κακουλίδης (Θράκης)

Βέροια-Αλμωπός Αριδαίας
Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Μάνος (Λάρισας)
4ος: Καλατζής (Θεσσαλίας)

Απόλλων Πόντου-Καβάλα
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Αναστασιάδης (Σερρών), Χριστοδούλου (Ημαθίας)
4ος: Πουλικίδης (Δράμας)

Αναγέννηση Καρδίτσας-Θεσπρωτός
Διαιτητής: Μέγας (Πιερίας)
Βοηθοί: Λιόντος (Ηπείρου), Φράγιος (Μακεδονίας)
4ος: Ματσούκας (Αιτωλοακαρνανίας)

Πιερικός-Ξάνθη
Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Ζήρδας (Αθηνών), Μανασής (Τρικάλων)
4ος: Μελτζανίδης (Ημαθίας)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 6 Νοεμβρίου

14:45 Ρόδος-Εργοτέλης
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Τσολακίδης, Ισσα (Αθηνών)
4ος: Τσουκαλάς (Αθηνών)

Κυριακή 7 Νοεμβρίου

Καλλιθέα-Ζάκυνθος
Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)
Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας), Καραθανάσης (Αν. Αττικής)
4ος: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)

Αιγάλεω-Χανιά
Διαιτητής: Λεωνίδας (Τρικάλων)
Βοηθοί: Πλάκας (Δυτ. Αττικής), Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)
4ος: Αλάμπεης (Αθηνών)

Ηρόδοτος-Διαγόρας
Διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)
Βοηθοί: Βιτσεντζάτος, Γουρνιάς (Αν. Αττικής)
4ος: Κουκουράκης (Χανίων)

Επισκοπή-Καραϊσκάκης
Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Κουφός, Τοροσιάδης (Μακεδονίας)
4ος: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)

Κηφισιά-Παναθηναϊκός Β
Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)
Βοηθοί: Διπλάρης (Καρδίτσας), Καραλής (Ηλείας)
4ος: Βλάχος (Αν. Αττικής)

Λεβαδειακός-Αστέρας Βλαχιώτη
Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανιών), Νικολάου (Αθηνών)
4ος: Καδδάς (Αχαΐας)

ΑΕΚ Β-Καλαμάτα
Διαιτητής: Κουκούλας (Λέσβου)
Βοηθοί: Κορωνάς (Πειραιά), Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)
4ος: Πατεμτζής (Ηρακλείου)
 
ΑΕΛ © 2020. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top