Δείτε αναλυτικά τα τελικά αποτελέσματα της 10ης αγωνιστικής της Super League 2, μαζί με τις βαθμολογίες των δύο ομίλων και τα προγράμματα της επόμενης αγωνιστικής. Αναλυτικά η 10η αγωνιστική Α' όμιλος
Ολυμπιακός Βόλου – Αλμωπός Αριδαίας 1-1
ΠΑΟΚ Β' – Καβάλα αναβολή
Τρίκαλα – Θεσπρωτός 2-1
ΑΕΛ – Ξάνθη 4-0
Απόλλων Λάρισας – Πιερικός 0-0
Ολυμπιακός Πειραιώς Β' – Αναγέννηση Καρδίτσας 0-1
Πανσερραϊκός – Απόλλων Πόντου 2-4
Π.Ο. Τρίγλια (Ηρακλής) – Βέροια 1-0
Ρεπό: Νίκη Βόλου

Βαθμολογία Α’ όμιλος
1. Ξάνθη 22
———————————————
2. Βέροια 21
3. Αναγέννηση Καρδίτσας 19
4. ΑΕΛ 16
5. Ολυμπιακός Πειραιώς Β’ 14
6. Θεσπρωτός 13
7. Αλμωπός Αριδαίας 13
8. Τρίκαλα 13
9. Π.Ο. Τρίγλια (Ηρακλής) 12
10. Νίκη Βόλου 12
11. Απόλλων Πόντου 11
12. ΠΑΟΚ Β’ 10 
13. Πιερικός 10
———————————————
14. Πανσερραϊκός 9
15. Ολυμπιακός Βόλου 9
16. Απόλλων Λάρισας 3
17. Καβάλα 0 

Η επόμενη 11η αγωνιστική Α' όμιλος
Τετάρτη 5 Ιανουαρίου 2022 
15:00 Απόλλων Πόντου – Π.Ο. Τρίγλια (Ηρακλής)
15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας – Πανσερραϊκός
15:00 Πιερικός – Ολυμπιακός Πειραιώς Β'
15:00 Ξάνθη – Απόλλων Λάρισας
15:00 Θεσπρωτός – ΑΕΛ
15:00 Καβάλα – Τρίκαλα
15:00 Αλμωπός Αριδαίας – Π.Α.Ο.Κ. Β'
15:00 Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου ERTSPORTS
ΡΕΠΟ: Βέροια

Αναλυτικά η 10η αγωνιστική Β' όμιλος
Ζάκυνθος - Παναθηναϊκός Β' 0-1
Χανιά - Καραϊσκάκης 4-0
ΟΦ Ιεράπετρας - Καλαμάτα 0-2
Καλλιθέα - ΑΕΚ Β' 1-0
Αιγάλεω - Κηφισιά 1-0
Λεβαδειακός - Ρόδος 5-0
Ηρόδοτος - Επισκοπή αναβολή
Διαγόρας Ρόδου - Εργοτέλης αναβολή
Ρεπό: Αστέρας Βλαχιώτη

Βαθμολογία Β’ όμιλος
1. Λεβαδειακός 23
———————————————
2. ΑΕΚ Β’ 21
3. Καλαμάτα 18
4. Αιγάλεω 17
5. Καλλιθέα 15
6. Ρόδος 15
7. Χανιά 14
8. Κηφισιά 13
9. Παναθηναϊκός Β’ 13
10. Εργοτέλης 11
11. Διαγόρας Ρόδου 9
12. ΟΦ Ιεράπετρας 9
13. Καραϊσκάκης 9
———————————————
14. Αστέρας Βλαχιώτη 6
15. Ηρόδοτος 5
16. Επισκοπή 5
17. Ζάκυνθος 1

Η επόμενη 11η αγωνιστική Β' όμιλος
Τετάρτη 5 Ιανουαρίου 2022
15:00 Επισκοπή – Λεβαδειακός
15:00 Κηφισιά – Ηρόδοτος
15:00 ΑΕΚ Β' – Αιγάλεω ΕΡΤ3
15:00 Καλαμάτα – Καλλιθέα
15:00 Παναθηναϊκός Β' – ΟΦ Ιεράπετρας
15:00 Καραϊσκάκης – Ζάκυνθος
15:00 Εργοτέλης – Χανιά
15:00 Αστέρας Βλαχιώτη - Διαγόρας Ρόδου
Ρεπό: Ρόδος
 
ΑΕΛ © 2020. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top