Δείτε αναλυτικά τα τελικά αποτελέσματα της 11ης αγωνιστικής της Super League 2, μαζί με τις βαθμολογίες των δύο ομίλων και τα προγράμματα της επόμενης αγωνιστικής. Αναλυτικά η 11η αγωνιστική Β' όμιλος
Επισκοπή – Λεβαδειακός 0-0
Κηφισιά – Ηρόδοτος αναβολή
ΑΕΚ Β' – Αιγάλεω αναβολή
Καλαμάτα – Καλλιθέα αναβολή
Παναθηναϊκός Β' – ΟΦ Ιεράπετρας αναβολή
Καραϊσκάκης – Ζάκυνθος αναβολή
Εργοτέλης – Χανιά αναβολή
Αστέρας Βλαχιώτη - Διαγόρας Ρόδου αναβολή
Ρεπό: Ρόδος

Βαθμολογία Β’ όμιλος
1. Λεβαδειακός 24
———————————————
2. ΑΕΚ Β’ 21
3. Καλαμάτα 18
4. Αιγάλεω 17
5. Καλλιθέα 15
6. Ρόδος 15
7. Χανιά 14
8. Κηφισιά 13
9. Παναθηναϊκός Β’ 13
10. Εργοτέλης 11
11. Διαγόρας Ρόδου 9
12. ΟΦ Ιεράπετρας 9
13. Καραϊσκάκης 9
———————————————
14. Αστέρας Βλαχιώτη 6
15. Επισκοπή 6
16. Ηρόδοτος 5
17. Ζάκυνθος 1

Η επόμενη 12η αγωνιστική Β’ όμιλος
Σάββατο 8 Ιανουαρίου 2022
14:45 Ηρόδοτος – ΑΕΚ Β’
17:00 Καλλιθέα – Παναθηναϊκός Β’ ΕΡΤ3

Κυριακή 9 Ιανουαρίου 2022 
14:45 Χανιά – Αστέρας Βλαχιώτη
14:45 Ζάκυνθος – Εργοτελης
14:45 Ο.Φ. Ιεράπετρας – Α.Ε. Καραϊσκάκης
14:45 Αιγάλεω – Καλαμάτα ΕΡΤ3
14:45 Ρόδος –Επισκοπή
17:00 Λεβαδειακός – Κηφισιά Ertflix
Ρεπό: Διαγόρας

Αναλυτικά η 11η αγωνιστική Α' όμιλος
Απόλλων Πόντου – Π.Ο. Τρίγλια (Ηρακλής) αναβολή
Αναγέννηση Καρδίτσας – Πανσερραϊκός αναβολή
Πιερικός – Ολυμπιακός Πειραιώς Β' αναβολή
Ξάνθη – Απόλλων Λάρισας αναβολή
Θεσπρωτός – ΑΕΛ αναβολή
Καβάλα – Τρίκαλα αναβολή
Αλμωπός Αριδαίας – Π.Α.Ο.Κ. Β' αναβολή
Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου αναβολή
Ρεπό: Βέροια

Βαθμολογία Α’ όμιλος
1. Ξάνθη 22
———————————————
2. Βέροια 21
3. Αναγέννηση Καρδίτσας 19
4. ΑΕΛ 16
5. Ολυμπιακός Πειραιώς Β’ 14
6. Θεσπρωτός 13
7. Αλμωπός Αριδαίας 13
8. Τρίκαλα 13
9. Π.Ο. Τρίγλια (Ηρακλής) 12
10. Νίκη Βόλου 12
11. Απόλλων Πόντου 11
12. ΠΑΟΚ Β’ 10 
13. Πιερικός 10
———————————————
14. Πανσερραϊκός 9
15. Ολυμπιακός Βόλου 9
16. Απόλλων Λάρισας 3
17. Καβάλα 0 

Η επόμενη 12η αγωνιστική Α’ όμιλος
Σάββατο 8 Ιανουαρίου 2022
14:45 ΠΑΟΚ Β’ – Νίκη Βόλου ERTFLIX
14:45 Ολυμπιακός Πειραιώς Β’ – Ξάνθη ΕΡΤ3

Κυριακή 9 Ιανουαρίου 2022 
14:45 Τρίκαλα – Αλμωπός Αριδαίας
14:45 ΑΕΛ – Καβάλα
14:45 Απόλλων Λάρισας – Θεσπρωτός
14:45 Πανσερραϊκός – Πιερικός
14:45 Π.Ο. Τρίγλια (Ηρακλής) – Αναγέννηση Καρδίτσας
14:45 Βέροια – Απόλλων Πόντου
Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου
 
ΑΕΛ © 2020. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top