Δείτε αναλυτικά τα τελικά αποτελέσματα της 13ης αγωνιστικής της Super League 2, μαζί με τις βαθμολογίες των δύο ομίλων και τα προγράμματα της επόμενης αγωνιστικής.

Α' ΟΜΙΛΟΣ
Τετάρτη 12 Ιανουαρίου 2022 
Αναγέννηση Καρδίτσας – Βέροια αναβλήθηκε
Πιερικός – ΠΟΤ Ηρακλής αναβλήθηκε
Ξάνθη – Πανσερραϊκός αναβλήθηκε
Θεσπρωτός – Ολυμπιακός Πειραιώς Β’ 2-1
Καβάλα – Απόλλων Λάρισας 0-0
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΕΛ 0-1
Ολυμπιακός Βόλου – ΠΑΟΚ Β’ αναβλήθηκε

Πέμπτη 13 Ιανουαρίου 2022
Νίκη Βόλου – Τρίκαλα 3-0
Ρεπό: Απόλλων Πόντου

Βαθμολογία Α’ όμιλος
1. Ξάνθη 22
———————————————
2. Βέροια 21
3. Αναγέννηση Καρδίτσας 19
4. ΑΕΛ 19
5. Θεσπρωτός 16
6. Νίκη Βόλου 15
7. Ολυμπιακός Πειραιώς Β’ 14
8. Αλμωπός Αριδαίας 13
9. Τρίκαλα 13
10. ΠΟΤ Ηρακλής 12
11. Απόλλων Πόντου 11
12. ΠΑΟΚ Β’ 10 
13. Πιερικός 10
———————————————
14. Πανσερραϊκός 9
15. Ολυμπιακός Βόλου 9
16. Απόλλων Λάρισας 4
17. Καβάλα 1 

Η επόμενη 14η αγωνιστική Α' όμιλος
Σάββατο 15 Ιανουαρίου 2022
14:45 Ολυμπιακός Πειραιώς Β' – Καβάλα
17:00 Π.Ο.Τ. Ηρακλής – Ξάνθη ΕΡΤ3

Κυριακή 16 Ιανουαρίου 2022
14:45 Τρίκαλα – Ολυμπιακός Βόλου
14:45 Απόλλων Λάρισας – Αλμωπός Αριδαίας
14:45 Πανσερραϊκός – Θεσπρωτός
14:45 Βέροια – Πιερικός
14:45 Απόλλων Πόντου – Αναγέννηση Καρδίτσας
17:00 ΑΕΛ – Νίκη Βόλου ERT SPORT
Ρεπό: ΠΑΟΚ Β'

Β' ΟΜΙΛΟΣ
Τετάρτη 12 Ιανουαρίου 2022 
Κηφισιά – Ρόδος αναβλήθηκε
ΑΕΚ Β’ – Λεβαδειακός 2-1
Καλαμάτα – Ηρόδοτος 2-0
Παναθηναϊκός Β’ – Αιγάλεω αναβλήθηκε
Καραϊσκάκης Άρτας – Καλλιθέα αναβλήθηκε
Εργοτέλης – ΟΦ Ιεράπετρας 1-3
Αστέρας Βλαχιώτη – Ζάκυνθος αναβλήθηκε
Διαγόρας Ρόδου - Χανιά 2-2
Ρεπό: ΑΟ Επισκοπή

Βαθμολογία Β’ όμιλος
1. ΑΕΚ Β’ 24
———————————————
2. Λεβαδειακός 24
3. Καλαμάτα 21
4. Καλλιθέα 18
5. Αιγάλεω 17
6. Ρόδος 15
7. Χανιά 15
8. Κηφισιά 13
9. Παναθηναϊκός Β’ 13
10. ΟΦ Ιεράπετρας 12
11. Εργοτέλης 11
12. Διαγόρας Ρόδου 10
13. Καραϊσκάκης 9
———————————————
14. Αστέρας Βλαχιώτη 6
15. Επισκοπή 6
16. Ηρόδοτος 5
17. Ζάκυνθος 1

Η επόμενη 14η αγωνιστική Β' όμιλος
Σάββατο 15 Ιανουαρίου 2022
14:45 Ηρόδοτος – Παναθηναϊκός Β'
14:45 Ρόδος – ΑΕΚ Β' ΕΡΤ3

Κυριακή 16 Ιανουαρίου 2022
14:45 Ζάκυνθος – Διαγόρας Ρόδου
14:45 ΟΦ Ιεράπετρας – Αστέρας Βλαχιώτη
14:45 Καλλιθέα – Εργοτέλης
14:45 Αιγάλεω – Καραϊσκάκης Άρτας ERT SPORT
14:45 Λεβαδειακός – Καλαμάτα ΕΡΤ3
14:45 Επισκοπή - Κηφισιά
Ρεπό: Χανιά
 
ΑΕΛ © 2020. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top