Δείτε αναλυτικά τα τελικά αποτελέσματα της 18ης αγωνιστικής της Super League 2, μαζί με τις βαθμολογίες των δύο ομίλων και τα προγράμματα της επόμενης αγωνιστικής. Αναλυτικά η 18η αγωνιστική Α' όμιλος 
Σάββατο 12 Φεβρουαρίου 2022
Αλμωπός Αριδαίας - Βέροια 1-2
Νίκη Βόλου - ΠΟΤ Ηρακλής 1-1

Κυριακή 13 Φεβρουαρίου 2022
ΠΑΟΚ Β' - Ολυμπιακός Πειραιώς Β' 1-0
Τρίκαλα - Απόλλων Λάρισας 0-1
Ολυμπιακός Βόλου - Πανσερραϊκός 1-2
Καβάλα - Απόλλων Πόντου 3-0
Θεσπρωτός - Αναγέννηση Καρδίτσας 0-0
Ξάνθη - Πιερικός 3-0
Ρεπό: ΑΕΛ

Βαθμολογία Α’ όμιλος
1. Βέροια 39
———————————————
2. ΑΕΛ 33
3. Ξάνθη 32
4. Αναγέννηση Καρδίτσας 26
5. Ολυμπιακός Πειραιώς Β’ 25
6. Νίκη Βόλου 24
7. ΠΑΟΚ Β’ 22
8. Αλμωπός Αριδαίας 21
9. ΠΟΤ Ηρακλής 21
10. Θεσπρωτός 19
11. Τρίκαλα 16
12. Απόλλων Πόντου 16
13. Πανσερραϊκός 16
———————————————
14. Απόλλων Λάρισας 16
15. Πιερικός 15
16. Ολυμπιακός Βόλου 13
17. Καβάλα 13

Η επόμενη 19η αγωνιστική Α' όμιλος 
Τετάρτη 16 Φεβρουαρίου 2022
15:00 Πιερικός - Θεσπρωτός
15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας - Καβάλα
15:00 Απόλλων Πόντου - Αλμωπός Αριδαίας
15:00 Βέροια - Νίκη Βόλου ERTSPORTS
15:00 ΠΟΤ Ηρακλής - Ολυμπιακός Βόλου
15:00 Πανσερραϊκός - ΠΑΟΚ Β'
15:00 Ολυμπιακός Πειραιώς Β' - Τρίκαλα
15:00 Απόλλων Λάρισας - ΑΕΛ
Ρεπό: Ξάνθη

Αναλυτικά η 18η αγωνιστική Β' όμιλος 
Σάββατο 12 Φεβρουαρίου 2022
Παναθηναϊκός Β' - Κηφισιά 1-0
Καλαμάτα - ΑΕΚ Β' 0-0

Κυριακή 13 Φεβρουαρίου 2022
Καραϊσκάκης - Επισκοπή 0-0
Διαγόρας Ρόδου - Ηρόδοτος 1-1
Ζάκυνθος - Καλλιθέα 1-2
Αστέρας Βλαχιώτη - Λεβαδειακός 1-2
Εργοτέλης - Ρόδος 0-1
Χανιά-Αιγάλεω 1-0
Ρεπό: ΟΦ Ιεράπετρας

Βαθμολογία Β’ όμιλος
1. Λεβαδειακός 35
———————————————
2. Καλλιθέα 34
3. Καλαμάτα 31
4. ΑΕΚ Β’ 29
5. Αιγάλεω 28
6. Χανιά 27
7. Κηφισιά 26
8. Εργοτέλης 24
9. Παναθηναϊκός Β’ 21
10. ΟΦ Ιεράπετρας 20
11. Επισκοπή 20
12. Ρόδος 19
13. Διαγόρας Ρόδου 16
———————————————
14. Καραϊσκάκης 16
15. Ηρόδοτος 13
16. Αστέρας Βλαχιώτη 10
17. Ζάκυνθος 4

Η επόμενη 19η αγωνιστική Β' όμιλος
Τετάρτη 16 Φεβρουαρίου 2022
15:00 Κηφισιά - Καραϊσκάκης
15:00 Επισκοπή - Εργοτέλης
15:00 Ρόδος - Αστέρας Βλαχιώτη
15:00 Λεβαδειακός - Διαγόρας
15:00 Ηρόδοτος - Χανιά
15:00 Αιγάλεω - Ζάκυνθος
15:00 Καλλιθέα - ΟΦ Ιεράπετρας
15:30 ΑΕΚ Β' - Παναθηναϊκός Β' ΕΡΤ3
Ρεπό: Καλαμάτα
 
ΑΕΛ © 2020. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top