Δείτε αναλυτικά τα τελικά αποτελέσματα της 19ης αγωνιστικής της Super League 2, μαζί με τις βαθμολογίες των δύο ομίλων και τα προγράμματα της επόμενης αγωνιστικής.

Αναλυτικά η 19η αγωνιστική Α' όμιλος 
Τετάρτη 16 Φεβρουαρίου 2022
Πιερικός - Θεσπρωτός 0-3
Αναγέννηση Καρδίτσας - Καβάλα 1-0
Απόλλων Πόντου - Αλμωπός Αριδαίας 1-1
Βέροια - Νίκη Βόλου 1-0
ΠΟΤ Ηρακλής - Ολυμπιακός Βόλου 4-0
Πανσερραϊκός - ΠΑΟΚ Β' 1-2
Ολυμπιακός Πειραιώς Β' - Τρίκαλα 2-0
Απόλλων Λάρισας - ΑΕΛ 0-2
Ρεπό: Ξάνθη

Βαθμολογία Α’ όμιλος
1. Βέροια 42
———————————————
2. ΑΕΛ 36
3. Ξάνθη 32
4. Αναγέννηση Καρδίτσας 29
5. Ολυμπιακός Πειραιώς Β’ 28
6. ΠΑΟΚ Β’ 25
7. ΠΟΤ Ηρακλής 24
8. Νίκη Βόλου 24
9. Αλμωπός Αριδαίας 22
10. Θεσπρωτός 22
11. Απόλλων Πόντου 17
12. Τρίκαλα 16
13. Πανσερραϊκός 16
———————————————
14. Απόλλων Λάρισας 16
15. Πιερικός 15
16. Ολυμπιακός Βόλου 13
17. Καβάλα 13

Η επόμενη 20η αγωνιστική Α' όμιλος
Σάββατο 19 Φεβρουαρίου 2022
14:45 Ολυμπιακός Βόλου - Βέροια ΕΡΤ3
17:00 ΑΕΛ - Ολυμπιακός Πειραιώς Β' ΕΡΤ3

Κυριακή 20 Φεβρουαρίου 2022
14:45 ΠΑΟΚ Β' - ΠΟΤ Ηρακλής ERTSPORTS
14:45 Τρίκαλα - Πανσερραϊκός
14:45 Νίκη Βόλου - Απόλλων Πόντου
14:45 Αλμωπός Αριδαίας - Αναγέννηση Καρδίτσας
14:45 Καβάλα - Πιερικός
20:00 Θεσπρωτός - Ξάνθη ΕΡΤ3
Ρεπό: Απόλλων Λάρισας

Αναλυτικά η 19η αγωνιστική Β' όμιλος
Τετάρτη 16 Φεβρουαρίου 2022
Λεβαδειακός - Διαγόρας Ρόδου 4-0
Αιγάλεω - Ζάκυνθος 2-1
Κηφισιά - Καραϊσκάκης 0-0
Επισκοπή - Εργοτέλης 1-0
Ρόδος - Αστέρας Βλαχιώτη 0-1
Ηρόδοτος - Χανιά 2-2
Καλλιθέα - ΟΦ Ιεράπετρας 1-2
ΑΕΚ Β' - Παναθηναϊκός Β' 0-1
Ρεπό: Καλαμάτα

Βαθμολογία Β’ όμιλος
1. Λεβαδειακός 38
———————————————
2. Καλλιθέα 34
3. Καλαμάτα 31
4. Αιγάλεω 31
5. ΑΕΚ Β’ 29
6. Χανιά 28
7. Κηφισιά 27
8. Εργοτέλης 24
9. Παναθηναϊκός Β’ 24
10. ΟΦ Ιεράπετρας 23
11. Επισκοπή 23
12. Ρόδος 19
13. Καραϊσκάκης 17
———————————————
14. Διαγόρας Ρόδου 16
15. Ηρόδοτος 14
16. Αστέρας Βλαχιώτη 13
17. Ζάκυνθος 4

Η επόμενη 20η αγωνιστική Β' όμιλος
Σάββατο 19 Φεβρουαρίου 2022
14:45 Καραϊσκάκης Άρτας - ΑΕΚ Β' ERTSPORTS

Κυριακή 20 Φεβρουαρίου 2022
14:00 Αστέρας Βλαχιώτη - Επισκοπή
14:30 Παναθηναϊκός Β' - Καλαμάτα ΕΡΤ3
14:45 ΟΦ Ιεράπετρας - Αιγάλεω
14:45 Ζάκυνθος - Ηρόδοτος
14:45 Χανιά - Λεβαδειακός
14:45 Διαγόρας Ρόδου - Ρόδος
14:45 Εργοτέλης - Κηφισιά
Ρεπό: Καλλιθέα
 
ΑΕΛ © 2020. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top