Δείτε αναλυτικά τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων της 25ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League 2, μαζί με τις βαθμολογίες των δύο ομίλων και τα προγράμματα της επόμενης αγωνιστικής.

Αναλυτικά η 25η αγωνιστική Α' όμιλος 
Σάββατο 19 Μαρτίου 2022
Αναγέννηση Καρδίτσας-ΑΕΛ 2-3
Βέροια-Ολυμπιακός Πειραιώς Β' 1-0

Κυριακή 20 Μαρτίου 2022
Καβάλα-Νίκη Βόλου 0-2
Θεσπρωτός-Ολυμπιακός Βόλου 1-1
Πιερικός-Τρίκαλα 3-0
Απόλλων Πόντου-Απόλλων Λάρισας 1-1
ΠΟΤ Ηρακλής-Πανσερραϊκός 1-1
Ξάνθη-ΠΑΟΚ Β' 3-0
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

Βαθμολογία Α’ όμιλος
1. Βέροια 58
———————————————
2. ΑΕΛ 50
3. Αναγέννηση Καρδίτσας 44
4. Ξάνθη 39
5. Νίκη Βόλου 38
6. ΠΟΤ Ηρακλής 34
7. ΠΑΟΚ Β’ 32
8. Αλμωπός Αριδαίας 31
9. Ολυμπιακός Πειραιώς Β’ 29
10. Θεσπρωτός 25
11. Απόλλων Λάρισας 23
12. Απόλλων Πόντου 23
13. Πιερικός 22
———————————————
14. Πανσερραϊκός 21
15. Ολυμπιακός Βόλου 20
16. Τρίκαλα 20
17. Καβάλα 16

Η επόμενη 26η αγωνιστική Α’ όμιλος
Σάββατο 26 Μαρτίου 2022
14:45 ΑΕΛ-Πιερικός ΕΡΤ3
17:00 Τρίκαλα-Ξάνθη ΕΡΤ3

Κυριακή 27 Μαρτίου 2022
14:45 Ολυμπιακός Πειραιώς Β’-Απόλλων Πόντου ΕΡΤ Sports
14:45 Απόλλων Λάρισας-Αναγέννηση Καρδίτσας
14:45 ΠΑΟΚ Β'-Θεσπρωτός
14:45 Ολυμπιακός Βόλου-Καβάλα
14:45 Νίκη Βόλου-Αλμωπός Αριδαίας
17:00 Πανσερραϊκός-Βέροια ΕΡΤ Sports
Ρεπό: Ηρακλής

Αναλυτικά η 25η αγωνιστική Β' όμιλος 
Σάββατο 19 Μαρτίου 2022
ΑΕΚ Β'-Ζάκυνθος 1-0
Παναθηναϊκός Β'-Διαγόρας Ρόδου 3-0

Κυριακή 20 Μαρτίου 2022
Καλαμάτα-Χανιά 1-1
Λεβαδειακός-Ηρόδοτος 6-0
Επισκοπή-Καλλιθέα 1-1
Ρόδος-Αιγάλεω 0-1
Καραϊσκάκης-Αστέρας Βλαχιώτη 0-1
Κηφισιά-ΟΦ Ιεράπετρας 2-1
Ρεπό: Εργοτέλης

Βαθμολογία Β’ όμιλος
1. Λεβαδειακός 47
———————————————
2. Καλαμάτα 45
3. Καλλιθέα 43
4. Κηφισιά 43
5. Χανιά 41
6. Αιγάλεω 38
7. ΑΕΚ Β’ 37
8. Επισκοπή 35
9. Εργοτέλης 33
10. Παναθηναϊκός Β’ 29
11. ΟΦ Ιεράπετρας 27
12. Ρόδος 23
13. Καραϊσκάκης 22
———————————————
14. Διαγόρας Ρόδου 22
15. Αστέρας Βλαχιώτη 21
16. Ηρόδοτος 20
17. Ζάκυνθος 15

Η επόμενη 26η αγωνιστική Β’ όμιλος
Σάββατο 26 Μαρτίου 2022
14:45 Αιγάλεω-Επισκοπή ΕΡΤ Sports

Κυριακή 27 Μαρτίου 2022
14:45 Καλλιθέα-Κηφισιά ΕΡΤ3
14:45 Ηρόδοτος-Ρόδος
14:45 ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΕΚ Β'
14:45 Ζάκυνθος-Καλαμάτα
14:45 Χανιά-Παναθηναϊκός Β'
14:45 Διαγόρας Ρόδου-Καραϊσκάκης
14:45 Αστέρας Βλαχιώτη-Εργοτέλης
Ρεπό: Λεβαδειακός
 
ΑΕΛ © 2020. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top