Δείτε αναλυτικά τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων της 23ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League 2, μαζί με τις βαθμολογίες των δύο ομίλων και τα προγράμματα της επόμενης αγωνιστικής. Αναλυτικά η 23η αγωνιστική Α' όμιλος 
Τετάρτη 9 Μαρτίου 2022
Θεσπρωτός - Αλμωπός Αριδαίας 0-3
Ξάνθη - Νίκη Βόλου 0-0
Απόλλων Πόντου - Τρίκαλα 3-0
ΠΟΤ Ηρακλής - Απόλλων Λάρισας 4-0
Πανσερραϊκός - Ολυμπιακός Πειραιώς Β' 4-0
Βέροια - ΑΕΛ 1-1

Πέμπτη 10 Μαρτίου 2022
Αναγέννηση Καρδίτσας - ΠΑΟΚ Β' 1-0
Πιερικός - Ολυμπιακός Βόλου αναβολή
Ρεπό: Καβάλα

Βαθμολογία Α’ όμιλος
1. Βέροια 49
———————————————
2. ΑΕΛ 46
3. Αναγέννηση Καρδίτσας 40
4. Ξάνθη 36
5. Νίκη Βόλου 32
6. ΠΟΤ Ηρακλής 32
7. Αλμωπός Αριδαίας 30
8. ΠΑΟΚ Β’ 29
9. Ολυμπιακός Πειραιώς Β’ 28
10. Θεσπρωτός 24
11. Απόλλων Λάρισας 22
12. Απόλλων Πόντου 20
13. Πανσερραϊκός 20
———————————————
14. Τρίκαλα 20
15. Πιερικός 19
16. Ολυμπιακός Βόλου 16
17. Καβάλα 15

Η επόμενη 24η αγωνιστική Α' όμιλος 
Σάββατο 12 Μαρτίου 2022
14:45 Ολυμπιακός Βόλου - Ξάνθη ΕΡΤ3
17:00 Ολυμπιακός Πειραιώς Β' - ΠΟΤ Ηρακλής ΕΡΤ3

Κυριακή 13 Μαρτίου 2022
14:45 Απόλλων Λάρισας - Βέροια ERTSPORTS
14:45 ΑΕΛ - Απόλλων Πόντου
14:45 Τρίκαλα - Αναγέννηση Καρδίτσας
14:45 ΠΑΟΚ Β' - Πιερικός 
14:45 Νίκη Βόλου - Θεσπρωτός
14:45 Αλμωπός Αριδαίας - Καβάλα 
Ρεπό: Πανσερραϊκός 

Αναλυτικά η 23η αγωνιστική Β' όμιλος 
Τετάρτη 9 Μαρτίου 2022
Ηρόδοτος - Αιγάλεω 3-0
Παναθηναϊκός Β' - Εργοτέλης 0-0
Καλαμάτα - Αστέρας Βλαχιώτη 1-0
ΑΕΚ Β' - Διαγόρας Ρόδου 0-1
Κηφισιά - Χανιά 1-0
Επισκοπή - Ζάκυνθος 1-0
Ρόδος - ΟΦ Ιεράπετρας 1-2
Λεβαδειακός - Καλλιθέα αναβολή
Ρεπό: Καραϊσκάκης

Βαθμολογία Β’ όμιλος
1. Λεβαδειακός 44
———————————————
2. Καλαμάτα 41
3. Κηφισιά 39
4. Καλλιθέα 39
5. Χανιά 37
6. Αιγάλεω 35
7. ΑΕΚ Β’ 34
8. Εργοτέλης 32
9. Επισκοπή 31
10. Παναθηναϊκός Β’ 26
11. ΟΦ Ιεράπετρας 26
12. Διαγόρας Ρόδου 22
13. Καραϊσκάκης 21
———————————————
14. Ρόδος 20
15. Ηρόδοτος 20
16. Αστέρας Βλαχιώτη 15
17. Ζάκυνθος 13

Η επόμενη 24η αγωνιστική Β' όμιλος 
Σάββατο 12 Μαρτίου 2022
14:15 Χανιά - ΑΕΚ Β'
14:00 Αστέρας Βλαχιώτη - Παναθηναϊκός Β' 

Κυριακή 13 Μαρτίου 2022
14:00 Ζάκυνθος - Κηφισιά 
14:45 Αιγάλεω - Λεβαδειακός ΕΡΤ3
14:45 ΟΦ Ιεράπετρας - Επισκοπή 
14:45 Διαγόρας Ρόδου - Καλαμάτα 
14:45 Εργοτέλης - Καραϊσκάκης
17:00 Καλλιθέα - Ρόδος ERTSPORTS
Ρεπό: Ηρόδοτος
 
ΑΕΛ © 2020. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top