Δείτε αναλυτικά τα τελικά αποτελέσματα της 32ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League 2, μαζί με τις βαθμολογίες των δύο ομίλων και τα προγράμματα της επόμενης αγωνιστικής.

Αναλυτικά η 32η αγωνιστική Α' όμιλος 
Σάββατο 16 Απριλίου 2022
Ολυμπιακός Πειραιώς Β' – Αλμωπός Αριδαίας 2-1
Τρίκαλα – ΠΑΟΚ Β' 0-6

Κυριακή 17 Απριλίου 2022
Βέροια – Ξάνθη 0-0
ΑΕΛ – Ολυμπιακός Βόλου 0-0
Απόλλων Πόντου – Πιερικός 1-0
ΠΟΤ Ηρακλής – Θεσπρωτός 6-0
Πανσερραϊκός – Καβάλα 2-0
Απόλλων Λάρισας – Νίκη Βόλου 1-0
Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας

Βαθμολογία Α’ όμιλος
1. Βέροια 69
———————————————
2. ΑΕΛ 64
3. Νίκη Βόλου 51
4. Ξάνθη 50
5. Αναγέννηση Καρδίτσας 47
6. ΠΟΤ Ηρακλής 44
7. ΠΑΟΚ Β’ 41
8. Ολυμπιακός Πειραιώς Β’ 39
9. Αλμωπός Αριδαίας 39
10. Απόλλων Πόντου 36
11. Θεσπρωτός 33
12. Απόλλων Λάρισας 32
13. Πιερικός 30
———————————————
14. Πανσερραϊκός 29
15. Καβάλα 27
16. Ολυμπιακός Βόλου 25
17. Τρίκαλα 21

Η επόμενη 33η αγωνιστική Α' όμιλος 
Τετάρτη 27 Απριλίου 2022
15:30 ΠΑΟΚ Β' – ΑΕΛ
15:30 Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Λάρισας
15:30 Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Πειραιώς Β'
15:30 Αλμωπός Αριδαίας – Πανσερραϊκός
15:30 Καβάλα – ΠΟΤ Ηρακλής
15:30 Θεσπρωτός – Βέροια
15:30 Ξάνθη – Απόλλων Πόντου
15:30 Πιερικός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ρεπό: Τρίκαλα

Αναλυτικά η 32η αγωνιστική Β' όμιλος 
Σάββατο 16 Απριλίου 2022
Λεβαδειακός – Παναθηναϊκός Β' 3-0
Επισκοπή – ΑΕΚ Β' 1-3
Αιγάλεω – Εργοτέλης 2-0

Κυριακή 17 Απριλίου 2022
Ζάκυνθος – Χανιά 3-1
Ηρόδοτος – Καραϊσκάκης 0-0
Καλλιθέα – Αστέρας Βλαχιώτη 5-1
ΟΦ Ιεράπετρας – Διαγόρας Ρόδου 2-2
Ρόδος – Καλαμάτα 0-3 α.α
Ρεπό: Κηφισιά

Βαθμολογία Β’ όμιλος
1. Λεβαδειακός 63
———————————————
2. Καλλιθέα 58
3. Καλαμάτα 55*
4. Χανιά 52
5. Κηφισιά 49
6. ΑΕΚ Β’ 48
7. Αιγάλεω 46
8. Επισκοπή 45
9. Εργοτέλης 40
10. ΟΦ Ιεράπετρας 34
11. Αστέρας Βλαχιώτη 32
12. Διαγόρας Ρόδου 32
13. Παναθηναϊκός Β’ 31
———————————————
14. Ηρόδοτος 31
15. Καραϊσκάκης 29
16. Ζάκυνθος 24
17. Ρόδος 10*
Ρόδος: Αφαιρέθηκαν 14 βαθμοί
Καλαμάτα: Αφαιρέθηκαν 3 βαθμοί

Η επόμενη 33η αγωνιστική Β' όμιλος 
Τετάρτη 27 Απριλίου 2022
15:30 Χανιά – ΟΦ Ιεράπετρας
15:30 Διαγόρας Ρόδου – Καλλιθέα
15:30 Αστέρας Βλαχιώτη – Αιγάλεω
15:30 Εργοτέλης – Ηρόδοτος
15:30 Καραϊσκάκης – Λεβαδειακός
15:30 Καλαμάτα – Επισκοπή
15:30 ΑΕΚ Β' – Κηφισιά
15:30 Παναθηναϊκός Β' – Ρόδος
Ρεπό: Ζάκυνθος
 
ΑΕΛ © 2020. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top