Δείτε αναλυτικά τα τελικά αποτελέσματα της 30ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League 2, μαζί με τις βαθμολογίες των δύο ομίλων και τα προγράμματα της επόμενης αγωνιστικής. Αναλυτικά η 30η αγωνιστική Α' όμιλος
Σάββατο 9 Απριλίου 2022
Ολυμπιακός Πειραιώς Β' – Θεσπρωτός 4-0

Κυριακή 10 Απριλίου 2022 
Βέροια – Αναγέννηση Καρδίτσας 2-0
ΠΟΤ Ηρακλής – Πιερικός 4-2
Πανσερραϊκός – Ξάνθη 0-0
Απόλλων Λάρισας – Καβάλα 0-1
ΑΕΛ – Αλμωπός Αριδαίας 2-1
Τρίκαλα – Νίκη Βόλου 0-3
ΠΑΟΚ Β' – Ολυμπιακός Βόλου 2-1
Ρεπό: Απόλλων Πόντου

Βαθμολογία Α’ όμιλος
1. Βέροια 68
———————————————
2. ΑΕΛ 62
3. Νίκη Βόλου 50
4. Ξάνθη 48
5. Αναγέννηση Καρδίτσας 44
6. ΠΟΤ Ηρακλής 40
7. Αλμωπός Αριδαίας 38
8. ΠΑΟΚ Β’ 38
9. Ολυμπιακός Πειραιώς Β’ 35
10. Απόλλων Πόντου 33
11. Θεσπρωτός 30
12. Απόλλων Λάρισας 28
13. Πιερικός 27
———————————————
14. Πανσερραϊκός 26
15. Καβάλα 26
16. Ολυμπιακός Βόλου 21
17. Τρίκαλα 21

Η επόμενη 31η αγωνιστική Α' όμιλος
Τετάρτη 13 Απριλίου 2022
15:00 Ολυμπιακός Βόλου - Τρίκαλα
15:00 Αλμωπός Αριδαίας - Απόλλων Λάρισας
15:00 Καβάλα - Ολυμπιακός Πειραιώς Β'
15:00 Θεσπρωτός - Πανσερραϊκός
15:00 Ξάνθη - ΠΟΤ Ηρακλής
15:00 Πιερικός - Βέροια
15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας - Απόλλων Πόντου

Πέμπτη 14 Απριλίου 2022
15:00 Νίκη Βόλου - ΑΕΛ
Ρεπό: ΠΑΟΚ Β'

Αναλυτικά η 30η αγωνιστική Β' όμιλος
Σάββατο 9 Απριλίου 2022
Λεβαδειακός – ΑΕΚ Β' 2-2
Αιγάλεω – Παναθηναϊκός Β' 2-1

Κυριακή 10 Απριλίου 2022 
Ηρόδοτος - Καλαμάτα 2-1
Καλλιθέα – Καραϊσκάκης 4-2
Ρόδος – Κηφισιά 1-3
ΟΦ Ιεράπετρας – Εργοτέλης 1-2
Ζάκυνθος – Αστέρας Βλαχιώτη 1-1
Χανιά - Διαγόρας Ρόδου 2-0
Ρεπό: Επισκοπή

Βαθμολογία Β’ όμιλος
1. Λεβαδειακός 60
———————————————
2. Καλλιθέα 52
3. Χανιά 52
4. Καλαμάτα 49*
5. Κηφισιά 49
6. Αιγάλεω 43
7. Επισκοπή 42
8. ΑΕΚ Β’ 42
9. Εργοτέλης 40
10. ΟΦ Ιεράπετρας 33
11. Παναθηναϊκός Β’ 31
12. Αστέρας Βλαχιώτη 29
13. Διαγόρας Ρόδου 28
———————————————
14. Ηρόδοτος 27
15. Καραϊσκάκης 25
16. Ζάκυνθος 21
17. Ρόδος 16*
Ρόδος: Αφαιρέθηκαν 8 βαθμοί
Καλαμάτα: Αφαιρέθηκαν 3 βαθμοί

Η επόμενη 31η αγωνιστική Β' όμιλος
Τετάρτη 13 Απριλίου 2022
14:00 Αστέρας Βλαχιώτη - ΟΦ Ιεράπετρας
15:00 ΑΕΚ Β' - Ρόδος
15:00 Διαγόρας Ρόδου - Ζάκυνθος
15:00 Καραϊσκάκης - Αιγάλεω
15:00 Παναθηναϊκός Β' - Ηρόδοτος
15:00 Κηφισιά - Επισκοπή
15:30 Καλαμάτα - Λεβαδειακός ΕΡΤ3
18:00 Εργοτέλης - Καλλιθέα
Ρεπό: Χανιά
 
ΑΕΛ © 2020. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top