![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgF8_y18V-nw_8pUntstZtl_CFfmrqW7zStud0V9-MliYWyUY_r1Z0PPyy-lh-lpQcB72Hi1-AIuOR6VIkvnP3dmBdgOyzcVI0eh-ei1n6Q8IxXbD9Ia9PalKYqTwfd8MTYDFCH-fN-geg/s640/logo_ael.jpg)
ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΘΩΜΑ. ΦΙΛΙΚΟ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΥ ΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΤΗΣ ΑΕΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΡΑΠΤΟΥ
Σαν σήμερα ένα χρόνο πριν, 7 Ιουλίου 2021, ο 13χρονος φανατικός φίλος της ΑΕΛ Θωμάς Μπουχλαριώτης, έχασε τη ζωή του από παθολογικά αίτια στον Πλαταμώνα όπου έκανε τις διακοπές του. Στο τέλος της σχολικής περιόδου η Ακαδημία της ΑΕΛ και συγκεκριμένα το τμήμα της Κ-13 πραγματοποίησε φιλικό αγώνα στην μνήμη του με την σχολή της Ράπτου, όπου ο Θωμάς φοιτούσε, δωρίζοντας συμβολικά στην οικογένειά του μία φανέλα της αγαπημένης του ομάδας με το όνομα του.
Θωμά θα σε θυμόμαστε για πάντα...