Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα στον Α' όμιλο (Βόρειο όμιλο) του πρωταθλήματος της Superleague. Ο Αγροτικός Αστέρας κάνει ενέργειες να αγωνιστεί στον Α' όμιλο, αν δεν τα καταφέρει τη θέση του πάρει ο Πανδραμαϊκός, αυτό θα ξεκαθαρίσει τις επόμενες μέρες.

1η Αγωνιστική 16η
Απόλλων Πόντου-Ξάνθη
ΑΕΛ-Ομάδα Α’
Βέροια  -ΠΑΟΚ Β’
Μακεδονικός-Νίκη Βόλου
Παναθηναΐκός Β’-Απόλλων Λάρισας
Πανσερραϊκός-Θεσπρωτός  
Π.Ο.Τ. Ηρακλής-Αλμωπός Αριδαίας
Αναγέννηση Καρδίτσας: Ρεπό

2η Αγωνιστική 17η
Ξάνθη-Αναγέννηση Καρδίτσας
Ομάδα Α’-Απόλλων Πόντου
ΠΑΟΚ Β’-ΑΕΛ
Νίκη Βόλου-Βέροια  
Απόλλων Λάρισας-Μακεδονικός
Θεσπρωτός-Παναθηναϊκός Β’
Αλμωπός Αριδαίας-Πανσερραϊκός
Π.Ο.Τ. Ηρακλής: Ρεπο

3η Αγωνιστική 18η
Αναγέννηση Καρδίτσας-Ομάδα Α’
Απόλλων Πόντου-ΠΑΟΚ Β’
ΑΕΛ-Νίκη Βόλου
Βέροια-Απόλλων Λάρισας
Μακεδονικός-Θεσπρωτός  
Παναθηναϊκός Β’-Αλμωπός Αριδαίας
Πανσεραϊκός-Π.Ο.Τ. Ηρακλής
Ξάνθη: Ρεπό

4η Αγωνιστική 19η
ΠΑΟΚ Β’-Αναγέννηση Καρδίτσας
Ομάδα Α’-Ξάνθη
Π.Ο.Τ. Ηρακλής-Παναθηναϊκός Β’
Αλμωπός Αριδαίας-Μακεδονικός
Θεσπρωτός-Βέροια  
Απόλλων Λάρισας-ΑΕΛ
Νίκη Βόλου-Απόλλων Πόντου
Πανσερραϊκός: Ρεπό

5η Αγωνιστική 20ή
Αναγέννηση Καρδίτσας-Νίκη Βόλου
Απόλλων Πόντου-Απόλλων Λάρ.
ΑΕΛ-Θεσπρωτός  
Βέροια-Αλμωπός Αριδαίας
Μακεδονικός-Π.Ο.Τ. Ηρακλής
Παναθηναϊκός Β’-Πανσεραϊκός
Α.Ο. Ξάνθη-ΠΑΟΚ Β’
Ομάδα Α’: Ρεπό

6η Αγωνιστική 21η
Απόλλων Λάρισας-Αναγέννηση Καρδίτσας
Νίκη Βόλου-Ξάνθη
ΠΑΟΚ Β’-Ομάδα Α’
Πανσερραϊκός-Μακεδονικός
Π.Ο.Τ. Ηρακλής-Βέροια  
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΕΛ
Θεσπρωτός  -Απόλλων Πόντου
Παναθηναϊκός Β’: Ρεπό

7η Αγωνιστική 22η
Αναγέννηση Καρδίτσας-Θεσπρωτός  
Απόλλων Πόντου-Αλμωπός Αριδαίας
ΑΕΛ-Π.Ο.Τ. Ηρακλής
Βέροια-Πανσερραϊκός Β’
Μακεδονικός-Παναθηναϊκός Β’
Ομάδα Α’-Νίκη Βόλου
Ξάνθη-Απόλλων Λάρισας
ΠΑΟΚ Β’: Ρεπό

8η Αγωνιστική 23η
Αλμωπός Αριδαίας-Αναγέννηση Καρδίτσας
Θεσπρωτός-Ξάνθη
Απόλλων Λάρισας-Ομάδα Α’
Νίκη Βόλου-ΠΑΟΚ Β’
Παναθηναϊκός Β’-Βέροια  
Πανσερραϊκός-ΑΕΛ
Π.Ο.Τ. Ηρακλής-Απόλλων Πόντου
Μακεδονικός: Ρεπό

9η Αγωνιστική 24η
Αναγέννηση Καρδίτσας- Π.Ο.Τ. Ηρακλής
Απόλλων Πόντου-Πανσερραϊκός
ΑΕΛ-Παναθηναϊκός Β’
Βέροια-Μακεδονικός
ΠΑΟΚ Β’-Απόλλων Λάρισας
Ομάδα Α’-Θεσπρωτός  
Ξάνθη-Αλμωπός Αριδαίας
Νίκη Βόλου: Ρεπό

10η Αγωνιστική 25η
Πανσερραϊκός-Αναγέννηση Καρδίτσας
Π.Ο.Τ. Ηρακλής-Ξάνθη
Αλμωπός Αριδαίας-Ομάδα Α’
Θεσπρωτός-ΠΑΟΚ Β’
Απόλλων Λάρισας-Νίκη Βόλου
Μακεδονικός-ΑΕΛ
Παναθηναϊκός Β’-Απόλλων Πόντου
Βέροια : Ρεπό

11η Αγωνιστική 26η
Αναγέννηση Καρδίτσας-Παναθηναϊκός Β’
Απόλλων Πόντου-Μακεδονικός
ΑΕΛ-Βέροια  
Νίκη Βόλου-Θεσπρωτός  
ΠΑΟΚ Β’-Αλμωπός Αριδαίας
Ομάδα Α’-Π.Ο.Τ. Ηρακλής
Ξάνθη-Πανσερραϊκός
Απόλλων Λάρισας: Ρεπό

12η Αγωνιστική 27η
Μακεδονικός-Αναγέννηση Καρδίτσας
Παναθηναϊκός Β’-Ξάνθη
Πανσερραϊκός-Ομάδα Α’
Π.Ο.Τ. Ηρακλής-ΠΑΟΚ Β’
Αλμωπός Αριδαίας-Νίκη Βόλου
Θεσπρωτός-Απόλλων Λάρισας
Βέροια-Απόλλων Πόντου
ΑΕΛ: Ρεπό

13η Αγωνιστική 28η
Αναγέννηση Καρδίτσας-Βέροια  
Απόλλων Πόντου-ΑΕΛ
Απόλλων Λάρισας-Αλμωπός
Νίκη Βόλου-Π.Ο.Τ. Ηρακλής
ΠΑΟΚ Β’-Πανσερραϊκός
Ομάδα Α’-Παναθηναϊκός Β’
Ξάνθη-Μακεδονικός
Θεσπρωτός: Ρεπό

14η Αγωνιστική 29η
ΑΕΛ-Αναγέννηση Καρδίτσας
Βέροια-Ξάνθη
Μακεδονικός-Ομάδα Α’
Παναθηναϊκός Β’-ΠΑΟΚ Β’
Πανσερραϊκός-Νίκη Βόλου
Π.Ο.Τ. Ηρακλής-Απόλλων Λάρισας
Αλμωπός Αριδαίας-Θεσπρωτός  
Απόλλων Πόντου: Ρεπό

15η Αγωνιστική 30ή
Αναγέννηση Καρδίτσας-Απόλλων Πόντου
Θεσπρωτός-Π.Ο.Τ. Ηρακλής
Απόλλων Λάρισας-Πανσερραϊκός
Νίκη Βόλου-Παναθηναϊκός Β’
ΠΑΟΚ Β’-Μακεδονικός
Ομάδα Α’-Βέροια  
Ξάνθη-ΑΕΛ
Αλμωπός Αριδαίας: Ρεπό
 
ΑΕΛ © 2020. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top