Χωρίς νικητή ολοκληρώθηκε ο αγώνας Super League U-15 ανάμεσα στην ΑΕΛ και τον Παναιτωλικό. Εκτός έδρας ισοπαλία με σκορ 1-1 για την ΑΕΛ U-15 με την αντίστοιχη ομάδα του Παναιτωλικού, στο Αθλητικό Κέντρο Emileon στο Αγρίνιο, για την 1η αγωνιστική του 2ου ομίλου του πρωταθλήματος U-15 της Super League 1. Η ΑΕΛ Κ15 άνοιξε το σκορ με τον Αγοραστό στο 30ο λεπτό με προβολή από κοντά, για να διαμορφώσει το τελικό 1-1 με εκτέλεση φάουλ ο Ασημακούλας στο 55ο λεπτό.

Παναιτωλικός U-15: Τριανταφύλλου, Γκορόγιας, Σαλάπας, Γρατσάνης, Φωλιάς, Σταμάτης, Ασημακούλας, Αγραφιώτης (41’ Χασάνης), Μπιτσικώκος (41′ Θεοχάρης), Βασιλείου, Τέλιος.

ΑΕΛ U-15: Γιαννούσης, Μπακογιάννης (50΄Τσακνάκης Γ.), Αλμπάνης, Δεμίρης, Αβραμούλης, Λυγούρας, Νταφούλης (60′ Καραγιάννης), Τσακνάκης Μ., Αγοραστός (70′ Γουγουλιάς), Μπασδέκης (50′ Μπαργιώτας), Όντος (70′ Αναστασίου).