Δείτε παρακάτω το αναλυτικό πρόγραμμα Ιανουαρίου στον 1ο όμιλο και 2ο όμιλο της Superleague 2. Ορίστηκαν οι αγώνες από την 9η έως την 13η αγωνιστική, χωρίς να υπάρχει και τον Ιανουάριο κάποια τηλεοπτική κάλυψη στους αγώνες της ΑΕΛ!

Αναλυτικά η 9η αγωνιστική Α’ όμιλος
Τρίτη 3 Ιανουαρίου 2023
Απόλλων Πόντου – Πανσερραϊκός  
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΠΟΤ Ηρακλής  
ΠΑΟΚ Β' – Απόλλων Λάρισας   

Τετάρτη 4 Ιανουαρίου 2023
Α.Ε.Λ. – Παναθηναϊκός    
Ηρακλής Λάρισας – Θεσπρωτός   
Διαγόρας Ρόδου – Αλμωπός Αριδαίας    

Πέμπτη 5 Ιανουαρίου 2023
Βέροια – Μακεδονικός ΕΡΤ3
Ρεπό: Νίκη Βόλου    

Αναλυτικά η 10η αγωνιστική Α’ όμιλος
Παρασκευή 6 Ιανουαρίου 2023
Πανσερραϊκός – Αναγέννηση Καρδίτσας ΕΡΤ3

Σάββατο 7 Ιανουαρίου 2023 
Παναθηναϊκός Β' – Απόλλων Πόντου  

Κυριακή 8 Ιανουαρίου 2023 
Μακεδονικός – Α.Ε.Λ.
Αλμωπός Αριδαίας – Ηρακλής Λάρισας
Θεσπρωτός – ΠΑΟΚ Β'
Απόλλων Λάρισας – Νίκη Βόλου

Δευτέρα 9 Ιανουαρίου 2023
ΠΟΤ Ηρακλής – Διαγόρας Ρόδου ΕΡΤ3
Ρεπό: Βέροια

Αναλυτικά η 11η αγωνιστική Α’ όμιλος
Σάββατο 14 Ιανουαρίου 2023 
Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναθηναϊκός Β'

Κυριακή 15 Ιανουαρίου 2023 
Α.Ε.Λ. – Βέροια
Απόλλων Πόντου – Μακεδονικός
Νίκη Βόλου – Θεσπρωτός
ΠΑΟΚ Β' – Αλμωπός Αριδαίας
Ηρακλής Λάρισας – ΠΟΤ Ηρακλής
Διαγόρας Ρόδου – Πανσερραϊκός
Ρεπό: Απόλλων Λάρισας

Αναλυτικά η 12η αγωνιστική Α’ όμιλος
Παρασκευή 20 Ιανουαρίου 2023
ΠΟΤ Ηρακλής – ΠΑΟΚ Β' ΕΡΤ3

Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2023 
Μακεδονικός – Αναγέννηση Καρδίτσας ΕΡΤ3
Παναθηναϊκός  Β' – Διαγόρας Ρόδου

Κυριακή 22 Ιανουαρίου 2023 
Πανσερραϊκός – Ηρακλής Λάρισας
Αλμωπός Αριδαίας – Νίκη Βόλου
Θεσπρωτός – Απόλλων Λάρισας
Βέροια – Απόλλων Πόντου
Ρεπό: Α.Ε.Λ.

Αναλυτικά η 13η αγωνιστική Α’ όμιλος
Σάββατο 28 Ιανουαρίου 2023 
Ηρακλής Λάρισας – Παναθηναϊκός Β'
ΠΑΟΚ Β' – Πανσερραϊκός ΕΡΤ3

Κυριακή 29 Ιανουαρίου 2023 
Αναγέννηση Καρδίτσας – Βέροια
Απόλλων Πόντου – Α.Ε.Λ.
Απόλλων Λάρισας – Αλμωπός Αριδαίας
Νίκη Βόλου – ΠΟΤ Ηρακλής
Διαγόρας Ρόδου – Μακεδονικός
Ρεπό: Θεσπρωτός

Αναλυτικά η 9η αγωνιστική Β’ όμιλος
Τετάρτη 4 Ιανουαρίου 2023
Αιγάλεω – Καλαμάτα ΕΡΤ3
Ηλιούπολη – Απόλλων Σμύρνης
Προοδευτική – Παναχαϊκή
Καλλιθέα – Χανιά
ΠΑΟ Ρουφ – Επισκοπή
Κηφισιά – Ηρόδοτος
ΟΦ Ιεράπετρας – Ολυμπιακός Β'
Ρεπό: ΑΕΚ Β' 

Αναλυτικά η 10η αγωνιστική Β’ όμιλος
Σάββατο 7 Ιανουαρίου 2023 
Ολυμπιακός Β – Κηφισιά ΕΡΤ3
Ηρόδοτος – ΑΕΚ Β'
Καλαμάτα – ΠΑΟ Ρουφ

Κυριακή 8 Ιανουαρίου 2023 
Απόλλων Σμύρνης – Αιγάλεω
Επισκοπή – Καλλιθέα
Χανιά – Προοδευτική
Παναχαϊκή – ΟΦ Ιεράπετρας
Ρεπό: Ηλιούπολη

Αναλυτικά η 11η αγωνιστική Β’ όμιλος
Παρασκευή 13 Ιανουαρίου 2023
ΑΕΚ Β' – Ολυμπιακός Β' ΕΡΤ3

Σάββατο 14 Ιανουαρίου 2023 
Κηφισιά – Παναχαϊκή ΕΡΤ3

Κυριακή 15 Ιανουαρίου 2023 
ΠΑΟ Ρουφ – Απόλλων Σμύρνης
Αιγάλεω – Ηλιούπολη
ΟΦ Ιεράπετρας – Χανιά
Προοδευτική – Επισκοπή

Δεύτερα 16 Ιανουαρίου 2023 
Καλλιθέα – Καλαμάτα ΕΡΤ3
ΡΕΠΟ: Ηροδοτος

Αναλυτικά η 12η αγωνιστική Β’ όμιλος
Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2023 
Ολυμπιακός Β – Ηρόδοτος
Παναχαϊκή – ΑΕΚ Β'
Καλαμάτα – Προοδευτική

Κυριακή 22 Ιανουαρίου 2023 
Επισκοπή – ΟΦ Ιεράπετρας
Χανιά – Κηφισιά
Ηλιούπολη – ΠΑΟ Ρουφ

Δευτέρα 23 Ιανουαρίου 2023
Απόλλων Σμύρνης – Καλλιθέα ΕΡΤ3
Ρεπό: Αιγάλεω

Αναλυτικά η 13η αγωνιστική Β’ όμιλος
Παρασκευή 27 Ιανουαρίου 2023 
ΑΕΚ Β' – Χανιά ΕΡΤ3

Κυριακή 29 Ιανουαρίου 2023 
Προοδευτική – Απόλλων Σμύρνης
Ηρόδοτος – Παναχαϊκή
Κηφισιά – Επισκοπή
ΟΦ Ιεράπετρας – Καλαμάτα

Δευτέρα 30 Ιανουαρίου 2023 
ΠΑΟ Ρουφ – Αιγάλεω
Καλλιθέα – Ηλιούπολη ΕΡΤ3
Ρεπό: Ολυμπιακός Β'
 
ΑΕΛ © 2020. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top