Δείτε παρακάτω το αναλυτικό πρόγραμμα Φεβρουαρίου στον 1ο όμιλο και 2ο όμιλο της Superleague 2. Ορίστηκαν οι αγώνες από την 14η έως την 17η αγωνιστική, με δύο αγώνες της ΑΕΛ να έχουν τηλεοπτική κάλυψη.

Αναλυτικά η 14η αγωνιστική Α’ όμιλος
Παρασκευή 3 Φεβρουαρίου 2023
Παναθηναϊκός Β' - ΠΑΟΚ Β' 

Σάββατο 4 Φεβρουαρίου 2023
13:45 ΑΕΛ - Αναγέννηση Καρδίτσας ΕΡΤ3
Πανσερραϊκός - Νίκη Βόλου

Κυριακή 5 Φεβρουαρίου 2023
Βέροια - Διαγόρας Ρόδου
Π.Ο.Τ. Ηρακλής - Απόλλων Λάρισας
Αλμωπός Αριδαίας - Θεσπρωτός
Μακεδονικός - Ηρακλής Λάρισας
Ρεπό: Απόλλων Πόντου

Αναλυτικά η 15η αγωνιστική Α’ όμιλος
Σάββατο 11 Φεβρουαρίου 2023
13:45 ΠΑΟΚ Β' - Μακεδονικός ΕΡΤ3
Νίκη Βόλου - Παναθηναϊκός Β'

Κυριακή 12 Φεβρουαρίου 2023
Αναγέννηση Καρδίτσας - Απόλλων Πόντου
Θεσπρωτός - Π.Ο.Τ. Ηρακλής
Απόλλων Λάρισας - Πανσερραϊκός
Ηρακλής Λάρισας - Βέροια
Διαγόρας Ρόδου - ΑΕΛ
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

Αναλυτικά η 16η αγωνιστική Α’ όμιλος
Σάββατο 18 Φεβρουαρίου 2023
13:45 ΠΑΟΚ Β' - Βέροια ΕΡΤ3
Απόλλων Λάρισας - Παναθηναϊκός Β'

Κυριακή 19 Φεβρουαρίου 2023
Διαγόρας Ρόδου - Απόλλων Πόντου
Ηρακλής Λάρισας - ΑΕΛ
Νίκη Βόλου - Μακεδονικός
Θεσπρωτός - Πανσερραϊκός
Αλμωπός Αριδαίας - Π.Ο.Τ. Ηρακλής
Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας

Αναλυτικά η 17η αγωνιστική Α’ όμιλος
Παρασκευή 24 Φεβρουαρίου 2023
15:15 ΑΕΛ - ΠΑΟΚ Β' ΕΡΤ3

Σάββατο 25 Φεβρουαρίου 2023
Παναθηναϊκός Β' - Θεσπρωτός

Κυριακή 26 Φεβρουαρίου 2023
Βέροια - Νίκη Βόλου
Αναγέννηση Καρδίτσας - Διαγόρας Ρόδου
Απόλλων Πόντου - Ηρακλής Λάρισας
Μακεδονικός - Απόλλων Λάρισας

Δευτέρα 27 Φεβρουαρίου 2023
15:15 Πανσερραϊκός - Αλμωπός Αριδαίας ΕΡΤ3
Ρεπό: Π.Ο.Τ. Ηρακλής

Αναλυτικά η 14η αγωνιστική Β’ όμιλος
Παρασκευή 3 Φεβρουαρίου 2023
15:15 Καλαμάτα - Κηφισιά ΕΡΤ3

Σάββατο 4 Φεβρουαρίου 2023
Παναχαϊκή - Ολυμπιακός Β'
Επισκοπή - ΑΕΚ Β'

Κυριακή 5 Φεβρουαρίου 2023
Αιγάλεω - Καλλιθέα
Ηλιούπολη - Προοδευτική
Χανιά - Ηρόδοτος

Δευτέρα 6 Φεβρουαρίου 2023
15:15 Απόλλων Σμύρνης - Ο.Φ. Ιεράπετρας ΕΡΤ3
Ρεπό: ΠΑΟ Ρουφ

Αναλυτικά η 15η αγωνιστική Β’ όμιλος
Παρασκευή 10 Φεβρουαρίου 2023
15:15 ΑΕΚ Β' - Καλαμάτα ΕΡΤ3
Προοδευτική - Αιγάλεω

Σάββατο 11 Φεβρουαρίου 2023
Ολυμπιακός Β' - Χανιά

Κυριακή 12 Φεβρουαρίου 2023
Καλλιθέα - ΠΑΟ Ρουφ
Ηρόδοτος - Επισκοπή
Ο.Φ. Ιεράπετρας - Ηλιούπολη

Δευτέρα 13 Φεβρουαρίου 2023
15:15 Κηφισιά - Απόλλων Σμύρνης ΕΡΤ3
Ρεπό: Παναχαϊκή

Αναλυτικά η 16η αγωνιστική Β’ όμιλος
Παρασκευή 17 Φεβρουαρίου 2023
15:15 Παναχαϊκή - Χανιά 15.15 ΕΡΤ3

Σάββατο 18 Φεβρουαρίου 2023
Ολυμπιακός Β '- Επισκοπή
ΑΕΚ Β' - Απόλλων Σμύρνης

Κυριακή 19 Φεβρουαρίου 2023
Προοδευτική - ΠΑΟ Ρουφ
Ο.Φ. Ιεράπετρας - Αιγάλεω
Ηρόδοτος - Καλαμάτα

Δευτέρα 20 Φεβρουαρίου 2023
15:15 Κηφισιά - Ηλιούπολη ΕΡΤ3
Ρεπό: Καλλιθέα

Αναλυτικά η 17η αγωνιστική Β’ όμιλος
Σάββατο 25 Φεβρουαρίου 2023
13:45 Αιγάλεω - Κηφισιά ΕΡΤ3
Καλαμάτα - Ολυμπιακός Β'
Ηλιούπολη - ΑΕΚ Β'

Κυριακή 26 Φεβρουαρίου 2023
Καλλιθέα - Προοδευτική
Απόλλων Σμύρνης - Ηρόδοτος
Επισκοπή - Παναχαϊκή

Δευτέρα 27 Φεβρουαρίου 2023
ΠΑΟ Ρουφ - Ο.Φ. Ιεράπετρας
Ρεπό: Χανιά
 
ΑΕΛ © 2020. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top