Δείτε αναλυτικά τα τελικά αποτελέσματα της εμβόλιμης 9ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League 2, μαζί με τις βαθμολογίες των δύο ομίλων και τα προγράμματα της επόμενης αγωνιστικής.

Αναλυτικά η 9η αγωνιστική Α’ όμιλος
Τρίτη 3 Ιανουαρίου 2023
Απόλλων Πόντου – Πανσερραϊκός 0-2
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΠΟΤ Ηρακλής 1-0
ΠΑΟΚ Β' – Απόλλων Λάρισας 6-1

Τετάρτη 4 Ιανουαρίου 2023
ΑΕΛ – Παναθηναϊκός 2-2 
Ηρακλής Λάρισας – Θεσπρωτός 1-0
Διαγόρας Ρόδου – Αλμωπός Αριδαίας 1-1

Πέμπτη 5 Ιανουαρίου 2023
Βέροια – Μακεδονικός 1-2
Ρεπό: Νίκη Βόλου    

Βαθμολογία Α’ όμιλος
1. ΠΑΟΚ Β' 19
2. Πανσερραϊκός 19
3. Αναγέννηση Καρδίτσας 18
4. ΑΕΛ 16
5. Μακεδονικός 14
6. Νίκη Βόλου 13
7. Διαγόρας Ρόδου 13
8. Π.Ο.Τ. Ηρακλής 11
9. Βέροια 10
10. Αλμωπός Αριδαίας 10
11. Παναθηναϊκός Β' 10
12. Απόλλων Λάρισας 9
13. Απόλλων Πόντου 6
14. Ηρακλής Λάρισας 6
15. Θεσπρωτός 3

Η επόμενη 10η αγωνιστική Α’ όμιλος
Παρασκευή 6 Ιανουαρίου 2023
15:45 Πανσερραϊκός – Αναγέννηση Καρδίτσας ΕΡΤ3

Σάββατο 7 Ιανουαρίου 2023 
14:45 Παναθηναϊκός Β' – Απόλλων Πόντου  

Κυριακή 8 Ιανουαρίου 2023 
14:45 Μακεδονικός – Α.Ε.Λ.
14:45 Αλμωπός Αριδαίας – Ηρακλής Λάρισας
14:45 Θεσπρωτός – ΠΑΟΚ Β'
14:45 Απόλλων Λάρισας – Νίκη Βόλου

Δευτέρα 9 Ιανουαρίου 2023
15:15 ΠΟΤ Ηρακλής – Διαγόρας Ρόδου ΕΡΤ3
Ρεπό: Βέροια

Αναλυτικά η 9η αγωνιστική Β’ όμιλος
Τετάρτη 4 Ιανουαρίου 2023
Ηλιούπολη – Απόλλων Σμύρνης 1-2
Προοδευτική – Παναχαϊκή 0-1
Καλλιθέα – Χανιά 2-1
ΠΑΟ Ρουφ – Επισκοπή ματαίωση
Κηφισιά – Ηρόδοτος 2-0 διακοπή έμεινε με 6 παίκτες ο Ηρόδοτος
ΟΦ Ιεράπετρας – Ολυμπιακός Β' 2-0
Αιγάλεω – Καλαμάτα 1-1
Ρεπό: ΑΕΚ Β'

Βαθμολογία Β’ όμιλος
1. Κηφισιά 21
2. Απόλλων Σμύρνης 19
3. Παναχαϊκή 18
4. Ο.Φ. Ιεράπετρας 18
5. Καλλιθέα 16
6. Ηλιούπολη 14
7. Καλαμάτα 14
8. Χανιά 13
9. Αιγάλεω 10
10. ΑΕΚ 8
11. Ολυμπιακός Β' 8
12. Προοδευτική 6
13. Ηρόδοτος 3
14. Επισκοπή 2
15. ΠΑΟ Ρουφ 0

Η επόμενη 10η αγωνιστική Β’ όμιλος
Σάββατο 7 Ιανουαρίου 2023 
13:45 Ολυμπιακός Β – Κηφισιά ΕΡΤ3
14:45 Επισκοπή – Καλλιθέα
14:45 Ηρόδοτος – ΑΕΚ Β'
14:45 Καλαμάτα – ΠΑΟ Ρουφ

Κυριακή 8 Ιανουαρίου 2023 
14:45 Απόλλων Σμύρνης – Αιγάλεω
14:45 Χανιά – Προοδευτική
14:45 Παναχαϊκή – ΟΦ Ιεράπετρας
Ρεπό: Ηλιούπολη
 
ΑΕΛ © 2020. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top