Δείτε αναλυτικά τα τελικά αποτελέσματα της 11ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League 2, μαζί με τις βαθμολογίες των δύο ομίλων και τα προγράμματα της επόμενης αγωνιστικής.

Αναλυτικά η 11η αγωνιστική Α’ όμιλος
Σάββατο 14 Ιανουαρίου 2023 
Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναθηναϊκός Β' 0-2

Κυριακή 15 Ιανουαρίου 2023 
ΑΕΛ – Βέροια 1-0
Νίκη Βόλου – Θεσπρωτός 2-0
ΠΑΟΚ Β' – Αλμωπός Αριδαίας 0-1
Ηρακλής Λάρισας – ΠΟΤ Ηρακλής 0-3
Διαγόρας Ρόδου – Πανσερραϊκός 0-1

Δεύτερα 16 Ιανουαρίου 2023 
Απόλλων Πόντου – Μακεδονικός 3-1
Ρεπό: Απόλλων Λάρισας

Βαθμολογία Α’ όμιλος
1. Πανσερραϊκός 25
2. ΠΑΟΚ Β' 22
3. ΑΕΛ 22
4. Νίκη Βόλου 19
5. Αναγέννηση Καρδίτσας 18
6. Π.Ο.Τ. Ηρακλής 17
7. Παναθηναϊκός Β' 14
8. Μακεδονικός 14
9. Αλμωπός Αριδαίας 14
10. Διαγόρας Ρόδου 13
11. Βέροια 10
12. Απόλλων Πόντου 10
13. Απόλλων Λάρισας 9
14. Ηρακλής Λάρισας 7
15. Θεσπρωτός 3

Η επόμενη 12η αγωνιστική Α’ όμιλος
Παρασκευή 20 Ιανουαρίου 2023
15:15 Μακεδονικός – Αναγέννηση Καρδίτσας ΕΡΤ3

Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2023 
13:45 ΠΟΤ Ηρακλής – ΠΑΟΚ Β' ΕΡΤ3

Κυριακή 22 Ιανουαρίου 2023 
14:45 Παναθηναϊκός  Β' – Διαγόρας Ρόδου
14:45 Πανσερραϊκός – Ηρακλής Λάρισας
14:45 Αλμωπός Αριδαίας – Νίκη Βόλου
14:45 Βέροια – Απόλλων Πόντου

Δευτέρα 23 Ιανουαρίου 2023
14:45 Θεσπρωτός – Απόλλων Λάρισας
Ρεπό: ΑΕΛ
 
Αναλυτικά η 11η αγωνιστική Β’ όμιλος
Παρασκευή 13 Ιανουαρίου 2023
ΑΕΚ Β' – Ολυμπιακός Β' 1-2

Σάββατο 14 Ιανουαρίου 2023 
Κηφισιά – Παναχαϊκή 3-0

Κυριακή 15 Ιανουαρίου 2023 
ΠΑΟ Ρουφ – Απόλλων Σμύρνης 1-4
Αιγάλεω – Ηλιούπολη 1-1
ΟΦ Ιεράπετρας – Χανιά 2-0

Δεύτερα 16 Ιανουαρίου 2023 
Καλλιθέα – Καλαμάτα 2-1

Τρίτη 17 Ιανουαρίου 2023
Προοδευτική – Επισκοπή 1-0
Ρεπό: Ηρόδοτος

Βαθμολογία Β’ όμιλος
1. Κηφισιά 24
3. Απόλλων Σμύρνης 23
2. Παναχαϊκή 21
4. Ο.Φ. Ιεράπετρας 21
5. Καλλιθέα 19
6. Καλαμάτα 17
7. Χανιά 16
8. Ηλιούπολη 15
9. Αιγάλεω 12
10. Ολυμπιακός Β' 11
11. Προοδευτική 9
12. ΑΕΚ 8
13. Ηρόδοτος 3
14. Επισκοπή 2
15. ΠΑΟ Ρουφ 0

Η επόμενη 12η αγωνιστική Β’ όμιλος
Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2023 
14:45 Παναχαϊκή – ΑΕΚ Β'
14:45 Καλαμάτα – Προοδευτική

Κυριακή 22 Ιανουαρίου 2023 
14:45 Επισκοπή – ΟΦ Ιεράπετρας
14:45 Χανιά – Κηφισιά
14:45 Ηλιούπολη – ΠΑΟ Ρουφ

Δευτέρα 23 Ιανουαρίου 2023
15:15 Απόλλων Σμύρνης – Καλλιθέα ΕΡΤ3

Τρίτη 24  Ιανουαρίου 2023
14:45 Ολυμπιακός Β' – Ηρόδοτος
Ρεπό: Αιγάλεω
 
ΑΕΛ © 2020. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top