Εντός έδρας νίκη για τη γυναικεία ομάδα ποδοσφαίρου της ΑΕΛ, απέναντι στον Βόλο με σκορ 3-0, με τέρματα της Καμάτσο με πλασέ μετά από εκτέλεση κόρνερ της Γούλα στο 52ο λεπτό, της Καπαρέλη με σουτ μετά από εκτέλεση κόρνερ της Γούλα στο 61ο λεπτό και της Κοντού με κεφαλιά μετά από εκτέλεση φάουλ της Γούλα στο 85ο λεπτό, σε παιχνίδι που έγινε στο γήπεδο Νεάπολης Λάρισας, στο πλαίσιο της 6ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α' Εθνικής γυναικών.

ΑΕΛ (Βασίλης Πάνος): Μαργαρίτη (85’ Πεταλωτή), Καραλεξίδου (75’ Κοντού), Καμάτσο, Νικολαΐδου, Σκωτεινιώτη (75’ Νικολάου), Κρομύδα, Καστανόν, Γούλα,  Καπαρέλη, Ζαχείλα (46’ Κούρια), Στρουμπέλοβα (85’ Σιάχου).

Βόλος 2004 (Έλενα Κουσκούνη): Κάας, Γρηγοριάδη, Καρακάνα (66’ Νάνου), Νικοπούλου, Βέτσικα, Κατσιγιάννη (83’ Σύρμου), Κοκμοτού, Παπαδοπούλου, Κέκου (66’ Γκέκα), Ζήγρα, Νένε.