Σήμερα κατέβηκαν στο γήπεδο να παίξουν δύο ομάδες (η μια έκανε 750 χλμ με την επιστροφή) με διάθεση και μαζί με αυτές και η λεγόμενη τρίτη ομάδα που πραγματικά δεν ξέρουμε τον λόγο για τον οποίο κρίθηκαν ικανοί να διευθύνουν παιχνίδι .
Δεν θα ανεβάσουμε κανένα βίντεο με καμία φάση....δείτε τον αγώνα....και πείτε μας.
Καθαρό επιθετικό φάουλ το δεύτερο γκολ των γηπεδούχων.
Κίτρινη κάρτα σε παίκτη μας ο οποίος είναι ξαπλωμένος στην αντίπαλη περιοχή προσπαθώντας να κρατήσει την μπάλα, του καταλογίζεται φάουλ ....με την δικαιολογία ότι κόβει αντεπίθεση....40 μέτρα από το αντίπαλο τέρμα.
Σε καθαρή φάση πλάγιο για την ομάδα μας (η μονή αναφορά σε αυτή τη φάση έχει να κάνει με την ικανότητα του διαιτητή) δίνει την μπάλα υπέρ της γηπεδούχου με τον αντίπαλο ποδοσφαιριστή να διορθώνει την απόφαση του.
Εκπαιδεύστε τους......ή στείλτε τους σπίτι τους.
Αυτά από μια ομάδα που έχει δώσει άπειρες φορές συγχαρητήρια σε διαιτησίες με επίπεδο.
Ευχαριστούμε την ομάδα της Σαλαμίνας για την φιλοξενία.
Τελικό σκορ 6-2!