Αυτός σφυρίζει την ΑΕΛ με Μακεδονικό
Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώθηκαν οι ορισμοί διαιτητών, βοηθών διαιτητών και παρατηρητών για την 9η αγωνιστική των Play off και Play out της Super League 2. Ο ρέφερι, Γιώργος Κουκουράκης, από την Ένωση Χανίων, κλήθηκε να διαιτητεύσει την εντός έδρας αναμέτρηση της ΑΕΛ με το Μακεδονικό, που είναι προγραμματισμένη να γίνει στο AEL FC ARENA την Τετάρτη (15/05, 16:00). Βοηθοί του θα είναι ο Μαρίνος Μαραθωνίτης (Αθηνών) και ο Ιορδάνης Μημίδης (Αθηνων). Τέταρτος θα είναι ο Νίκος Παπακωνσταντίνου (Φθιώτιδας) και τέλος παρατηρητής ορίστηκε ο Πέτρος Κωτούλας από την Ε.Π.Σ. Κιλκίς.