Το Διοικητικό Συμβούλιο της Super League 2 και ο Πρόεδρός της κ. Πέτρος Μαρτσούκος, εκφράζουν τα θερμά συγχαρητήριά τους στην Athens Kallithea FC για την κατάκτηση του Πρωταθλήματος SL2 Β΄ Ομίλου και την άνοδό της στην Super League.
Ανακοίνωση από την Superleague 2
Το Διοικητικό Συμβούλιο της Super League 2 και ο Πρόεδρός της κ. Πέτρος Μαρτσούκος, εκφράζουν τα θερμά συγχαρητήριά τους στην ΠΑΕ Λεβαδειακός για την κατάκτηση του Πρωταθλήματος SL2 Α΄ Ομίλου και την άνοδό της στην Super League.