Η Super League 1 ανακοίνωσε το πρόγραμμα της κανονικής περιόδου (μέχρι την 26η αγωνιστική). Αναλυτικά το πρόγραμμα:
17η αγωνιστική:
Σάββατο 4 Ιανουαρίου 2020
17:15 ΟΦΗ-Βόλος
19:30 Άρης-ΠΑΟΚ
20:00 Ατρόμητος-Αστέρας Τρίπολης

Κυριακή 5 Ιανουαρίου 2020
15:00 ΑΕΚ-Παναιτωλικός
17:15 Ξάνθη-ΑΕΛ
17:15 Πανιώνιος-Λαμία
19:30 Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός

18η αγωνιστική:
Σάββατο (11/1)
Βόλος – Ξάνθη 17:15
ΑΕΛ – Άρης 19:30
Παναιτωλικός – Ατρόμητος 20:00

Κυριακή (12/1)
Αστέρας Τρίπολης – ΟΦΗ 15:00
Λαμία – Ολυμπιακός 17:15
Παναθηναϊκός – Πανιώνιος 19:30
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ 19:30

19η αγωνιστική:
Σάββατο (18/1)
Πανιώνιος – ΟΦΗ 19:30
Παναιτωλικός – Λαμία 20:00

Κυριακή (19/1)
Ξάνθη – Παναθηναϊκός 15:00
ΑΕΚ – ΑΕΛ 17:15
Ατρόμητος – Βόλος 17:15
ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης 18:00
Ολυμπιακός – Άρης 19:30

20η αγωνιστική:
Τετάρτη (22/1)
ΑΕΛ – Παναιτωλικός 15:00
Βόλος – ΑΕΚ 17:15
ΟΦΗ – Ολυμπιακός 17:15
Παναθηναϊκός – Ατρόμητος 19:30

Πέμπτη (23/1)
Αστέρας Τρίπολης – Πανιώνιος 17:15
Λαμία – ΠΑΟΚ 19:00
Άρης – Ξάνθη 19:30

21η αγωνιστική:
Σάββατο (25/1)
ΑΕΛ – Παναθηναϊκός 19:30

Κυριακή (26/1)
Ξάνθη – ΟΦΗ 15:00
Πανιώνιος – Ατρόμητος 15:00
Παναιτωλικός – Άρης 17:15
ΑΕΚ – Ολυμπιακός 19:30

Δευτέρα (27/1)
ΠΑΟΚ – Βόλος 18:00
Λαμία – Αστέρας Τρίπολης 20:00

22η αγωνιστική:
Σάββατο (1/2)
ΟΦΗ – ΑΕΛ 17:15
Ολυμπιακός – Ξάνθη 19:30
Ατρόμητος – ΑΕΚ 20:00

Κυριακή (2/2)
Άρης – Πανιώνιος 15:00
Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός 17:15
Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ 19:30

Δευτέρα (3/2)
Βόλος – Λαμία 19:30

23η αγωνιστική:
Σάββατο (8/2)
Πανιώνιος – Ξάνθη 19:30
Λαμία – ΑΕΛ 20:00

Κυριακή (9/2)
Αστέρας Τρίπολης – Άρης 15:00
Ατρόμητος – Ολυμπιακός 17:15
ΠΑΟΚ – ΟΦΗ 18:00
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός 19:30

Δευτέρα (10/2)
Παναιτωλικός – Βόλος 18:00

24η αγωνιστική:
Σάββατο (15/2)
ΑΕΛ – ΠΑΟΚ 17:15
Ολυμπιακός – Πανιώνιος 19:30

Κυριακή (16/2)
Παναθηναϊκός – Παναιτωλικός 15:00
Βόλος – Αστέρας Τρίπολης 17:15
Ξάνθη – Λαμία 17:15
Άρης – ΑΕΚ 19:30

Δευτέρα (17/2)
ΟΦΗ – Ατρόμητος 19:30

25η αγωνιστική:
Σάββατο (22/2)
Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός 19:30
Λαμία – Άρης 20:00

Κυριακή (23/2)
Παναιτωλικός – Πανιώνιος 15:00
Ατρόμητος – Ξάνθη (17:15)
Βόλος – ΑΕΛ (17:15)
ΑΕΚ – ΟΦΗ (19:30)
ΠΑΟΚ –Ολυμπιακός (19:30)

26η αγωνιστική:
Κυριακή (1/3)
ΑΕΛ – Αστέρας Τρίπολης 19:00
Άρης – Ατρόμητος 19:00
Ξάνθη – ΠΑΟΚ 19:00
Ολυμπιακός – Παναιτωλικός 19:00
ΟΦΗ – Λαμία 19:00
Παναθηναϊκός – Βόλος 19:00
Πανιώνιος – ΑΕΚ 19:00
 
ΑΕΛ © 2020. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top