Δείτε αναλυτικά τα τελικά αποτελέσματα της 8ης αγωνιστικής της Super League 2, μαζί με τις βαθμολογίες των δύο ομίλων και τα προγράμματα της επόμενης αγωνιστικής. Αναλυτικά η 8η αγωνιστική Α' όμιλος:
Τετάρτη 15 Δεκεμβρίου 2021
Ολυμπιακός Βόλου – Θεσπρωτός 0-1
ΠΑΟΚ Β' – Ξάνθη 0-1
Τρίκαλα – Πιερικός 1-0
ΑΕΛ – Αναγέννηση Καρδίτσας 0-0
Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Πόντου 0-2
Ολυμπιακός Πειραιώς Β' – Βέροια 1-1
Πανσερραϊκός – Π.Ο. Τρίγλια (Ηρακλής) 2-0

Πέμπτη 16 Δεκεμβρίου 2021
Νίκη Βόλου – Καβάλα 7-0
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

Βαθμολογία Α’ όμιλος
1. Ξάνθη 19
———————————————
2. Βέροια 18
3. Ολυμπιακός Πειραιώς Β’ 13
4. Αναγέννηση Καρδίτσας 13
5. ΑΕΛ 12
6. Αλμωπός Αριδαίας 12
7. Θεσπρωτός 12
8. Νίκη Βόλου 12
9. Τρίκαλα 10
10. ΠΑΟΚ Β’ 9 
11. Πανσερραϊκός 9
12. Π.Ο. Τρίγλια (Ηρακλής) 9
13. Πιερικός 8
———————————————
14. Ολυμπιακός Βόλου 5
15. Απόλλων Πόντου 4
16. Απόλλων Λάρισας 2
17. Καβάλα 0 

Η επόμενη 9η αγωνιστική Α' όμιλος
Σάββατο 18 Δεκεμβρίου 2021
14:45 Απόλλων Πόντου – Ολυμπιακός Πειραιώς Β' ERTSPORTS
17:00 Βέροια – Πανσερραϊκός ΕΡΤ3

Κυριακή 19 Δεκεμβρίου 2021
14:45 Θεσπρωτός – ΠΑΟΚ Β'
14:45 Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Λάρισας
14:45 Πιερικός – ΑΕΛ
14:45 Καβάλα – Ολυμπιακός Βόλου
17:00 Ξάνθη – Τρίκαλα ERTSPORTS
Αλμωπός Αριδαίας – Νίκη Βόλου δεν ορίστηκε
Ρεπό: Π.Ο. Τρίγλια (Ηρακλής)

Αναλυτικά η 8η αγωνιστική Β' όμιλος:
Τετάρτη 15 Δεκεμβρίου 2021
Ζάκυνθος – ΑΕΚ Β' 0-0
Χανιά – Καλαμάτα 1-2
Αστέρας Βλαχιώτη – Καραϊσκάκης 1-1
Διαγόρας Ρόδου – Παναθηναϊκός Β' 1-2
Ο.Φ. Ιεράπετρας – Κηφισιά 2-1
Καλλιθέα – Επισκοπή αναβολή
Αιγάλεω – Ρόδος 3-1
Ηρόδοτος – Λεβαδειακός 0-1
Ρεπό: Εργοτέλης

Βαθμολογία Β’ όμιλος
1. Λεβαδειακός 20
———————————————
2. ΑΕΚ Β’ 17
3. Αιγάλεω 13
4. Ρόδος 12
5. Καλαμάτα 12
6. Κηφισιά 10
7. Εργοτέλης 10
8. Παναθηναϊκός Β’ 10
9. Καλλιθέα 9
10. Διαγόρας Ρόδου 8
11. Χανιά 8
12. ΟΦ Ιεράπετρας 8
13. Καραϊσκάκης 8
———————————————
14. Ηρόδοτος 5
15. Αστέρας Βλαχιώτη 5
16. Επισκοπή 4
17. Ζάκυνθος 1

Η επόμενη 9η αγωνιστική Β' όμιλος
Σάββατο 18 Δεκεμβρίου 2021
14:45 Παναθηναϊκός Β' – Χανιά ΕΡΤ3

Κυριακή 19 Δεκεμβρίου 2021
14:45 Ρόδος – Ηρόδοτος
14:45 Επισκοπή – Αιγάλεω
14:45 Κηφισιά – Καλλιθέα ΕΡΤ3
14:45 ΑΕΚ Β' – ΟΦ Ιεράπετρας ERTSPORTS
14:45 Καλαμάτα – Ζάκυνθος
14:45 Καραϊσκάκης – Διαγόρας
14:45 Εργοτέλης – Αστέρας Βλαχιώτη
Ρεπό: Λεβαδειακός
 
ΑΕΛ © 2020. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top