Δείτε αναλυτικά τα τελικά αποτελέσματα της 28ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League 2, μαζί με τις βαθμολογίες των δύο ομίλων και τα προγράμματα της επόμενης αγωνιστικής. Αναλυτικά η 28η αγωνιστική Α' όμιλος
Σάββατο 2 Απριλίου 2022
Ολυμπιακός Πειραιώς Β' – Πιερικός 3-0
Ολυμπιακός Βόλου – Νίκη Βόλου 1-2
ΠΑΟΚ Β' – Αλμωπός Αριδαίας 0-1

Κυριακή 3 Απριλίου 2022
ΠΟΤ Ηρακλής – Απόλλων Πόντου 0-3
Πανσερραϊκός – Αναγέννηση Καρδίτσας 2-1
Απόλλων Λάρισας – Ξάνθη 0-0
Τρίκαλα – Καβάλα 0-2
ΑΕΛ – Θεσπρωτός 1-0
Ρεπό: Βέροια

Βαθμολογία Α’ όμιλος
1. Βέροια 64
———————————————
2. ΑΕΛ 56
3. Αναγέννηση Καρδίτσας 44
4. Νίκη Βόλου 44
5. Ξάνθη 44
6. Αλμωπός Αριδαίας 35
7. ΠΑΟΚ Β’ 35
8. ΠΟΤ Ηρακλής 34
9. Ολυμπιακός Πειραιώς Β’ 32
10. Απόλλων Πόντου 32
11. Θεσπρωτός 29
12. Απόλλων Λάρισας 27
13. Πιερικός 26
———————————————
14. Πανσερραϊκός 24
15. Καβάλα 23
16. Ολυμπιακός Βόλου 21
17. Τρίκαλα 21

Η επόμενη 29η αγωνιστική Α' όμιλος
Τετάρτη 6 Απριλίου 2022
15:00 Νίκη Βόλου – ΠΑΟΚ Β'
15:00 Αλμωπός Αριδαίας – Τρίκαλα
15:00 Καβάλα – ΑΕΛ
15:00 Θεσπρωτός – Απόλλων Λάρισας
15:00 Ξάνθη – Ολυμπιακός Πειραιώς Β'
15:00 Πιερικός – Πανσερραϊκός
15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας – ΠΟΤ Ηρακλής
15:00 Απόλλων Πόντου – Βέροια
Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

Αναλυτικά η 28η αγωνιστική Β' όμιλος
Σάββατο 2 Απριλίου 2022
ΟΦ Ιεράπετρας – Παναθηναϊκός Β' 2-0
Αιγάλεω – ΑΕΚ Β' 1-1

Κυριακή 3 Απριλίου 2022
Καλλιθέα – Καλαμάτα 0-0
Λεβαδειακός – Επισκοπή 1-0
Ηρόδοτος – Κηφισιά 3-2
Ζάκυνθος – Καραϊσκάκης 2-0
Χανιά – Εργοτέλης 0-0
Διαγόρας Ρόδου – Αστέρας Βλαχιώτη 2-0
Ρεπό: Ρόδος

Βαθμολογία Β’ όμιλος
1. Λεβαδειακός 56
———————————————
2. Καλλιθέα 48
3. Χανιά 48
4. Κηφισιά 46
5. Καλαμάτα 46
6. Αιγάλεω 40
7. Επισκοπή 39
8. ΑΕΚ Β’ 38
9. Εργοτέλης 34
10. Παναθηναϊκός Β’ 30
11. ΟΦ Ιεράπετρας 30
12. Διαγόρας Ρόδου 28
13. Αστέρας Βλαχιώτη 27
———————————————
14. Καραϊσκάκης 25
15. Ρόδος 24
16. Ηρόδοτος 24
17. Ζάκυνθος 20

Η επόμενη 29η αγωνιστική Β' όμιλος
Τετάρτη 6 Απριλίου 2022
13:45 Καραϊσκάκης – ΟΦ Ιεράπετρας
15:00 Αστέρας Βλαχιώτη – Χανιά
15:00 Παναθηναϊκός Β – Καλλιθέα
15:00 Καλαμάτα – Αιγάλεω
15:00 ΑΕΚ Β' – Ηρόδοτος
15:00 Επισκοπή - Ρόδος
15:30 Κηφισιά – Λεβαδειακός ΕΡΤ3
18:00 Εργοτέλης – Ζάκυνθος
Ρεπό: Διαγόρας Ρόδου
 
ΑΕΛ © 2020. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top