Δείτε αναλυτικά τα τελικά αποτελέσματα της 29ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League 2, μαζί με τις βαθμολογίες των δύο ομίλων και τα προγράμματα της επόμενης αγωνιστικής.

Αναλυτικά η 29η αγωνιστική Α' όμιλος
Νίκη Βόλου – ΠΑΟΚ Β' 2-1
Αλμωπός Αριδαίας – Τρίκαλα 3-0
Καβάλα – ΑΕΛ 0-1
Θεσπρωτός – Απόλλων Λάρισας 1-1
Ξάνθη – Ολυμπιακός Πειραιώς Β' 2-1
Πιερικός – Πανσερραϊκός 1-1
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΠΟΤ Ηρακλής 0-3
Απόλλων Πόντου – Βέροια 0-0
Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

Βαθμολογία Α’ όμιλος
1. Βέροια 65
———————————————
2. ΑΕΛ 59
3. Ξάνθη 47
4. Νίκη Βόλου 47
5. Αναγέννηση Καρδίτσας 44
6. Αλμωπός Αριδαίας 38
7. ΠΟΤ Ηρακλής 37
8. ΠΑΟΚ Β’ 35
9. Απόλλων Πόντου 33
10. Ολυμπιακός Πειραιώς Β’ 32
11. Θεσπρωτός 30
12. Απόλλων Λάρισας 28
13. Πιερικός 27
———————————————
14. Πανσερραϊκός 25
15. Καβάλα 23
16. Ολυμπιακός Βόλου 21
17. Τρίκαλα 21

Η επόμενη 30η αγωνιστική Α' όμιλος
Σάββατο 9 Απριλίου 2022
17:00 Ολυμπιακός Πειραιώς Β' – Θεσπρωτός

Κυριακή 10 Απριλίου 2022 
14:45 Βέροια – Αναγέννηση Καρδίτσας ΕΡΤ3
14:45 ΠΟΤ Ηρακλής – Πιερικός
14:45 Πανσερραϊκός – Ξάνθη
14:45 Απόλλων Λάρισας – Καβάλα
14:45 ΑΕΛ – Αλμωπός Αριδαίας
14:45 Τρίκαλα – Νίκη Βόλου
14:45 ΠΑΟΚ Β' – Ολυμπιακός Βόλου
Ρεπό: Απόλλων Πόντου

Αναλυτικά η 29η αγωνιστική Β' όμιλος
Καραϊσκάκης – ΟΦ Ιεράπετρας 2-3
Αστέρας Βλαχιώτη – Χανιά 0-0
Παναθηναϊκός Β' – Καλλιθέα 0-0
Καλαμάτα – Αιγάλεω 3-0
ΑΕΚ Β' – Ηρόδοτος 3-1
Επισκοπή - Ρόδος 4-2
Κηφισιά – Λεβαδειακός 1-4
Εργοτέλης – Ζάκυνθος 1-0
Ρεπό: Διαγόρας Ρόδου

Βαθμολογία Β’ όμιλος
1. Λεβαδειακός 59
———————————————
2. Καλαμάτα 49*
3. Καλλιθέα 49
4. Χανιά 49
5. Κηφισιά 46
6. Επισκοπή 42
7. ΑΕΚ Β’ 41
8. Αιγάλεω 40
9. Εργοτέλης 37
10. ΟΦ Ιεράπετρας 33
11. Παναθηναϊκός Β’ 31
12. Διαγόρας Ρόδου 28
13. Αστέρας Βλαχιώτη 28
———————————————
14. Καραϊσκάκης 25
15. Ηρόδοτος 24
16. Ζάκυνθος 20
17. Ρόδος 16*
Ρόδος: -8 βαθμοί
Καλαμάτα: -3 βαθμοί

Η επόμενη 30η αγωνιστική Β' όμιλος
Σάββατο 9 Απριλίου 2022
14:45 Λεβαδειακός – ΑΕΚ Β' ΕΡΤ3
17:00 Αιγάλεω – Παναθηναϊκός Β' ΕΡΤ3

Κυριακή 10 Απριλίου 2022 
14:30 Ηρόδοτος - Καλαμάτα
14:45 Καλλιθέα – Καραϊσκάκης ERTSPORTS
14:45 Ρόδος – Κηφισιά
14:45 ΟΦ Ιεράπετρας – Εργοτέλης
14:45 Ζάκυνθος – Αστέρας Βλαχιώτη
14:45 Χανιά - Διαγόρας Ρόδου
Ρεπό: Επισκοπή
 
ΑΕΛ © 2020. All Rights Reserved. Powered by aelole.gr
Top