Ηρακλής Λάρισας (Χρήστος Χατζηλιάδης): Φαρμάκης (65’ Παπαγιάννης), Γκαλίτσιος (73’ Λαγωνίδης), Κάσας (65’ Συρεγγέλας), Λούκας Γκαρσία (70’ Μπάμης), Χατζής (70’ Ζαφειρίου), Λίταινας (65’ Μπόσιο), Γκουγκούδης, Γιαννίτσης (73’ Μπαλαμώτης), Τσουμάνης (54’ Λεσάι), Κέρι (54’ Χρηστίδης), Καμπέρης (82’ Σούμπαση)
ΑΕΛ (Γιάννης Ταουσιάνης): Σουλούκος, Καλουτσικίδης, Κοσσονού, Ηλιάδης, Κόλα, Θωμαϊδης, Κ. Παπαγεωργίου, Αντράντα, Νικολιάς, Πεντρόσο, Νούνιες (41’ λ.τρ. Τσιριγώτης)
Αγωνίστηκαν ακόμα για την ΑΕΛ και οι Γωγουβίτης, Μαξιμένκο, Μαυριάς, Νίνο, Μιλτιάδης, Γαρουφαλιάς, Πλέγας, Ζησούλης, Νινίκας.